مهم ترین اردو را برگزار می کنیم

بختیاری‎زاده:این نسل فرصت طلایی اش را از دست ندهد

مربی تیم ملی امید می گوید اردوی قطر بسیار تعیین کننده است و تقریبا ترکیب نهایی بازیکنان را مشخص می کند.

  1. ۶ روز،۲۱ ساعت قبل
مهم ترین اردو را برگزار می‌کنیم /  بختیاری‎زاده:این نسل فرصت طلایی‌اش را از دست ندهد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

  سهراب بختیاری زاده مربی تیم ملی امید در گفت و گوی ویدئویی که با سایت رسمی فدراسیون فوتبال داشت، در خصوص اردوی قطر گفت: شاید این مهم ترین اردوی ما باشد، اردویی که بسیار تعیین کننده است. از این بابت تعیین کننده که تیم را به طور کامل بشناسیم و درصد زیادی از بازیکنان تیم مشخص شوند. مجموعه ای که قرار است بازی های رسمی را انجام بدهد.

وی در ادامه گفت: ما ۳ بازی دوستانه در قطر داریم که شرایطمان بسیار خوب است، می توانیم به هماهنگی برسیم و از نظر فنی به تیم کمک کنیم، بازیکنان همگی خوب و با انگیزه کار می کنند، قبلاً هم گفته ام و الان تکرار می کنم فرصت بسیار خوبی داریم و امیدوارم این نسل فوتبالمان فرصت خوبی که دارند را از دست ندهند. امیدوارم جای خالی نرفتن به المپیک را بعد از ۴۰ سال پُر کنیم و مردم را خوشحال کنیم.

بختیاری زاده در مورد اینکه این اردو چقدر می تواند شبیه مسابقات مقدماتی باشد، گفت: اردوها و تمرینات برای هماهنگی یک تیم فوتبال بسیار خوب است اما آنچه که برای کادر فنی مهم است برگزاری اردوهای دوستانه است. خداراشکر تیم هایی مثل کویت، تاجیکستان و قطر فوتبالشان شبیه به فوتبال عراق و ترکمنستان است، که با آنها بازی داریم. اگر بازیکنان این تصویرسازی را قبل از آن بازی های رسمی انجام بدهند شرایط مناسب تری خواهیم داشت. ما حتی مثل بازی های رسمی هر ۲ روز یکبار در اردوی قطر بازی دوستانه داریم تا تیم به هماهنگی برسد و شرایط کاملاً مشابه شرایط تورنمنت قطر باشد.