واکنش مدیرعامل جدید تراکتورسازی به داوری بازی با نساجی

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی نسبت به داوری دیدار مقابل نساجی مازندران واکنش نشان داد.

  1. دوشنبه ۲۲ بهمن ۹۷ ساعت ۱۵:۴۷ (۶ ماه،۱ هفته قبل)
دیدار تیم‌های فوتبال نساجی و تراکتورسازی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ایوب بهتاج سایت باشگاه تراکتورسازی، درباره اتفاقات دیدار مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: روز گذشته انتظار داشتیم داور مسابقه با قضاوتی عادلانه یک بازی بی حاشیه رقم بزند اما اتفاقات این دیدار روح پاک فوتبال را خدشه دار کرد.

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی، افزود: متأسفانه در صحنه ای که علاوه بر داور مسابقه، داور پشت دروازه نیز بر صحنه اشراف کافی داشت، داور پنالتی حتمی تیم تراکتورسازی را اعلام نکرد تا همگان شاهد تضییع حق تیم تراکتورسازی باشند.

وی خاطرنشان کرد: باشگاه تراکتورسازی با انتشار بیانیه ای نسبت به این موضوع معترض شد و با توجه به تعطیلی امروز (دوشنبه)، اعتراض رسمی خود را فردا به سازمان لیگ و کمیته داوران ارسال خواهیم کرد.

بهتاج در پایان صحبت های خود، تصریح کرد: ما خواهان رعایت انصاف هستیم و می خواهیم در فوتبال پاک حقی از کسی ضایع نشود. هیچ وقت بیشتر از حق خود را نخواستیم اما در مقابل تضییع حقوق باشگاه سکوت نخواهیم کرد و تا آخرین لحظه پیگیر احقاق حق خود خواهیم بود چرا که اعتقاد داریم جایگاه کنونی تیم تراکتورسازی با توجه به اشتباهات داوری طول فصل با جایگاه حقیقی تیم در جدول رقابت های لیگ برتر فاصله دارد.