منصوریان: صدر و قعر جدول از نظر فنی تفاوت ندارند

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با ابراز خرسندی از پیروزی خانگی تیمش در آخرین دیدار سال ۹۷ گفت: صدر و قعر جدول به لحاظ فنی تفاوتی ندارند. تفاوت تیم ها در قیمت و تلاش بازیکنان است.

  1. ۲ روز،۷ ساعت قبل
علی رضا منصوریان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: قبل از بازی به بازیکنانم گفتم که این بازی به مراتب سنگین تر از بازی با النصر عربستان است. وقتی بازی مهمی دارید، همه خودشان را آماده می کنند اما استقلال خوزستان در ۹ بازی اخیر به صورت پلکانی رشد کرده و به سختی تن به شکست داده است بنابراین باید در نیمه نخست به گل دست پیدا می کردیم. در نیمه نخست می توانستیم با حساب ۳ بر یک شکست بخوریم.

وی ادامه داد: استقلال خوزستان جوانان خوبی دارد. در هر صورت به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. مسیری طولانی در پیش داریم. خدا را شکر از موقعیت میزبانی استفاده کردیم و به پیروزی رسیدیم. به نظرم صدر و قعر جدول به لحاظ فنی تفاوتی ندارند. تفاوت تیم ها در قیمت و تلاش بازیکنان است. هر تیمی که در نیمه فصل دوم گل نخست را بزند، شرایط برد را فراهم می کند. به استقلال خوزستان تبریک می گویم که زحمات زیادی می کشند و بازیکنان خوبی داشتند.

ادامه دارد...