سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: شاهین نمی خواهد آسانسور باشد

سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر می گوید تیمی که هدفش سقوط نکردن باشد، قطعا سقوط می کند و شاهین بوشهر چنین تفکری برای فصل آینده لیگ برتر ندارد.

  1. شنبه ۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۰:۵۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و نود ارومیه لیگ دسته یک فوتبال
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سعید مسی گر، سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ، درباره وضعیت شاهین شهرداری بوشهر و آماده سازی این تیم برای مسابقات لیگ برتر گفت: بعد از جلساتی که با هیأت مدیره داشتیم، کاری که در وهله اول انجام دادیم این بود که قرارداد آقای ویسی را تمدید کنیم که خیال هواداران شاهین بوشهر از سرمربی تیم راحت باشد.

او ادامه داد: آقای ویسی در ادامه برای فصل جدید لیگ برتر، ۱۰ بازیکن فصل قبل شاهین در لیگ یک را می خواستند که ما با ۸ بازیکن تمدید قرارداد را انجام دادیم. قرار است از بازیکنان بومی و زیر ۲۳ سال هم تست گرفته شود و در ادامه هم سراغ بازیکنان لیگ برتر برویم. ما در پست دروازه بان و هافبک وسط نیاز به بازیکن داریم و این پست ها احتمالاً با بازیکنان لیگ برتری پر خواهد شد تا جوانان ما از آن ها استفاده کنند.

مسی گر در ادامه درباره مشکل منع حضور شاهین بوشهر در لیگ برتر به علت استفاده از منابع مالی شهرداری خاطرنشان کرد: پروسه مجوز گرفتن این مساله در حال انجام شدن است و طبق مذاکراتی که مسؤولان باشگاه انجام دادند، قرار است تا ظرف چند روز آینده این مشکل برطرف شود.

سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر افزود: ما در حال حاضر قرار است که کارهای روی زمین مانده باشگاه را انجام دهیم و مسائلی هم چون قرارداد بستن با بازیکنان، زمین تمرین و امکانات لازم برای آمادگی سازی تیم را انجام دهیم. بعدش قرار است چه شود را اطلاع ندارم و باید دوستان تصمیم بگیرند. فکر ما فوتبالی است و می خواهیم با همین دید جلو برویم.

او درباره هدف گذاری شاهین بوشهر در لیگ برتر گفت: هدف ما این است که در میانه جدول و به بالا حضور پیدا کنیم. نمی خواهیم که آسانسور شویم و در لبه مرز سقوط قرار بگریم. چون تیمی که هدفش سقوط نکردن باشد، قطعاً سقوط می کند.

مسی گر در پایان گفت: هواداران نگران نباشند. مسؤولان باشگاه شاهین بوشهر فوتبالی هستند و فکرشان فوتبالی است و از این لحاظ مشکلی گریبان گیر تیم نخواهد بود.