شکوری: سال شلوغی برای کمیته اخلاق بود

همه در حیطه وظایف خود عمل کنند

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می گوید که هر کمیته این فدراسیون باید در حیطه وظایف خودش عمل کند.

  1. چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ ساعت ۱۴:۵۰ (۱ سال،۲ ماه قبل)
ابراهیم شکوری
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در حاشیه جلسه هم اندیشی و آسیب شناسی مربیان لیگ برتری اظهار کرد: فکر می کنم امسال بتوانیم از نظرات مربیان و آسیب شناسی ای که صورت می گیرد استفاده کنیم. ما می خواهیم نقاط ضعف را به حداقل برسانیم. اینکه بخواهیم بگوییم عالی کار کردیم یا می خواهیم عالی کار کنیم به دور از واقعیت است. ما می خواهیم شرایطی را ایجاد کنیم که کمترین مشکل را داشته باشیم.

او افزود: این ماجرا می طلبد که همه هواداران، مربیان، بازیکنان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با یکدیگر در یک جهت حرکت کنیم و کمک کنیم که شرایط خوبی ایجاد کنیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا کمیته اخلاق بازوی اجرایی خوبی برای فدراسیون است، توضیح داد: مطمئناً کلیه کمیته ها بازوهای فدراسیون هستند و سعی می کنیم از پتانسیل آن ها استفاده کنیم. ۱۰۰ درصد حرف آن ها عملی می شود. فکر می کنم سال گذشته کمیته اخلاق شلوغی داشتیم ولی سعی می کنیم که هرکس در حیطه وظایف خودش عمل کند.

شکوری در پایان، وقتی با سوالی درباره وضعیت محرومیت سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ مواجه شد به خبرنگاران اعلام کرد که پس از جلسه به سوالات آن ها پاسخ می دهد.