محرومیت ۱۵ ساله مدیران فوتسالی!

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در مدت اخیر سه رئیس سابق کمیته فوتسال را به مدت ۱۵ سال از فعالیت محروم کرده است.

  1. جمعه ۷ تیر ۹۸ ساعت ۱۸:۰۷ (۱ سال،۳ ماه قبل)
تیم ملی المپیک فوتسال
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

صادق درودگر، عباس ترابیان، رضا افتخاری و علی کفاشیان چهار رئیس سابق کمیته فوتسال هستند که اکنون سه نفر از آن ها مجموعاً ۱۵ سال محروم شده اند.

چندی پیش سید رضا افتخاری مدیرعامل سابق استقلال به دلیل جعل سند در تیم های پایه این باشگاه ۵ سال از فعالیت های مرتبط با فوتبال محروم شد. این در حالی است که افتخاری سابقه ریاست کمیته فوتسال را هم دارد و در روزهای نزدیک به جام جهانی ۲۰۱۶ صندلی خود را به علی کفاشیان داد.

از سوی دیگر هفته پیش در ماجرای حق پخش مسابقات فوتبال مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ فوتبال برای علی کفاشیان رئیس وقت فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان رئیس وقت کمیته بین الملل محرومیت های ۵ ساله ای از سوی کمیته اخلاق صادر شد. این دو نفر نیز هر کدام سابقه چندساله ریاست کمیته فوتسال را دارند تا در فاصله چند روز سه رئیس این کمیته روی هم ۱۵ سال محرومیت را تجربه کنند.

جالب اینکه این سه مدیر در زمان حضور در کمیته فوتسال مرتکب این تخلف نشده اند و این محرومیت ها مربوط به زمانی است که خارج از فوتسال فعالیت می کردند. با این حال ترابیان، کفاشیان و افتخاری هر سه از مدیران فوتبالی بودند که وارد فوتسال شده اند. در حال حاضر نیز داود پرهیزگار ریاست این کمیته را برعهده دارد.