تصاویری خارق العاده از تنها خانواده شش انگشتی دنیا + عکس ها

در تصاویری که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است یک خانواده عجیب هندی را در یکی از روستاهای کوچک با نام «گایا» نشان می دهد. هر کدام از اعضای این خانواده 25 نفره دارای 24 انگشت شامل 12 انگشت دست و 12 انگشت پا هستند. این مسئله برای یکی از دختران این خانواده نیز مشکل جدی ایجاد کرده است و نامزد وی از ازدواج با او طفره می رود.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
خانواده شش انگشتی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

«کریشنا» پدر این خانواده گفت: «پدرم و پدربزرگم دارای 24 انگشت بودند. همچنین برادرانم و خواهر نیز 24 انگشتی بودند و حالا تمام فرزندان و نوه هایم نیز دارای 24 انگشت هستند.» او اضافه می کند: «انگشت اضافی من هیچ مشکلی برایم ایجاد نمی کند اما فرزندان و نوه هایم از این مسئله ناراحت هستند. متاسفانه تا کنون چهار نفر بخاطر شرایط دخترانم از ازدواج با آنها صرف نظر کرده اند. این برایم بسیار دردناک است.»

خانواده شش انگشتی

در حالی که سایر اعضای خانواده «کریشنا» این شرایط را یک مصیبت تلقی می کنند، «سیتبیا» خواهر خوانده وی این شرایط را یک موهبت الهی می داند. وی گفت: «این شرایط جسمی ما مطمئنا یک پیام مهر ورزانه از طرف خداوند است.» دکتر «آیوش گوپتا» استادیار در دانشگاه پونه نیز در این خصوص گفت: «این شرایط از لحاظ پزشکی  «پرانگشتی» نامیده می شود و علت آن اختلال ژنتیکی است. معمولا این انگشتان اضافی باعث مشکل نمی شوند. این انگشتان اضافی با کمک جراحی قابل اصلاح هستند اما هزینه جراحی آن بسیار بالاست.»

خانواده شش انگشتی

خانواده شش انگشتی

خانواده شش انگشتی


همرسانی نوشتار: