ربات غول پیکر شرکت furrion را از نزدیک ببینید + فیلم

ربات غول‌پیکر شرکت furrion یک لباس مکانیکی بزرگ است که با سرعت ۳۲ کیلومتر در ساعت حرکت کرده و به وسیله‌ی یک راننده سرنشین هدایت می‌شود.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
لینک های دانلود: mp4 (۸٫۴ MB) webm (۲٫۹ MB)

به گزارش سرویس دانش و فن آوری نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ربات غول‌ پیکر شرکت furrion با ارتفاع ۴.۵ متر و وزن ۳.۶ تن می‌تواند با سرعت ۳۲ کیلومتر بر ساعت حرکت کند. این وسیله با الهام از  لباس‌های روباتیک انیمیشن گاندام (gundam) ساخته‌ شده و به دنیای واقعی راه پیدا کرده همچنین شرکت سازنده این وسیله را Prosthesis (پروتز) نامیده است.

پروتز در واقع یک اسکلت خارجی با وزن ۴.۶ تن و حداکثر سرعت ۳۲ کیلومتر در ساعت است و شرکت اعلام کرده که باتری‌های استفاده شده در آن شارژ لازم برای یک ساعت کار مداوم روبات را تامین می‌کنند.جالب اینجاست که پروتز یک روبات مستقل نیست و برای حرکت به راننده نیاز دارد.

فوریون که از سال ۲۰۰۴ با تولید محصولات لوکس و بالارده الکترونیکی اغاز به کار کرده درنظر دارد که مسابقات رانندگی با این ربات را راه‌اندازی کند. تا کنون هیچ صحبتی در رابطه با قیمت این وسیله نشده است اما با توجه به سابقه اکثر محصولات این شرکت احتمالا شما توانایی خرید آن را ندارید!