برنامه‌ریزی هیوندای برای عرضه ۸ کراس‌اور جدید تا سال ۲۰۲۰

هیوندای در حال مه‌ریزی برای ارائه محصولات و بخصوص کراس‌اورهای جدید به بازار است تا بتواند روند روبه رشد خود را در صنعت خودروسازی ادامه دهد.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
برنامه‌ریزی هیوندای برای عرضه ۸ کراس‌اور جدید تا سال ۲۰۲۰
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این خودروساز کره‌ای قول داده است که تا سال ۲۰۲۰ هشت مدل کراس‌اورجدید را به بازار عرضه کند؛ که اولین مدل آن هیوندای کنا بود، هفت کراس‌اور باقیمانده به‌تدریج معرفی و به بازار عرضه خواهد شد.این کراس اورها در دسته‌بندی‌های متفاوتی عرضه خواهند شد که شامل کراس‌اورهای کوچک که در زیرمجموعه هیوندای کنا قرار می‌گیرد تا کراس‌اورهای سایز متوسط و احتمالاً پرچم‌دار که در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود.

hyundai

آقای چانگ ایو سان معاون رئیس هیوندای در مصاحبه‌ای در ژوئن گفته بود که ما باید یک مجموعه کاملی از کراس‌اورها را برای پاسخ به نیازهای مشتریانمان ارائه کنیم.

مایک اوبرین معاون مدیر بخش محصولات و مه‌ریزی دیجیتال، شرکت هیوندای موتور در آمریکا، امروز در رویدادی در میشیگان اعلام کرد که تلاش برای ارائه مدل‌های مختلف کراس‌اور بسیار مهم است زیرا سلیقه و نظر مردم به‌سرعت در حال تغییراست و خریداران نسبت به گذشته خودروهای کراس‌اور را نسبت به مدل‌های شاسی‌بلند ترجیح می‌دهند است. البته این تغییر نیز دلایل متفاوتی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به افزایش هزینه سوخت و خیابان‌های پرترافیک شهری را نام برد. امروزه مردم خودرویی را می‌پسندند که در همه ساعات و مکان‌ها بتوان از آن‌ها استفاده کنند. وی افزود ما در مورد تولید مدل‌های مختلف شاسی‌بلند با توجه به نیاز بازار حرکت می‌کنیم. ولی در تولید خودروهای کراس‌اور سرعت و جدیت بیشتری داریم.البته هنوز به تعداد کافی مدل‌های کراس در خط تولید خود نداریم؛ بنابراین تلاش می‌کنیم تا با ارائه مدل‌های مختلف مشتریان را به‌سوی خود جذب کنیم.

Hyundai kona

این خودروساز کره‌ای برای مدل‌های جدید کراس‌اور خود از پیشرانه‌های مختلفی مانند الکتریکی، پیل سوختی. دیزلی و بنزینی بهره می‌برد

اوبرین می‌گوید استراتژی استفاده از سوخت‌های متفاوت بسیار مهم است؛ زیرا مشتریان به دنبال بیشترین کارایی و کاهش مصرف سوخت هستند.وی همچنین افزود بیشترین نارضایتی مشتریان کراس‌اورها از میزان مصرف سوخت آن‌ها است؛ زیرا این مشتریان درگذشته خودروی سدان سایز متوسط داشتند و انتظار دارند که کراس‌اورها نیز مصرف سوخت مشابهی داشته باشند. هیوندای حتی باوجود به وجود آمدن رسوایی‌های متعدد درزمینهٔ خودروهای دیزلی و میزان انتشار آلایندگی آن‌ها، خود را متعهد به ارائه خودروی دیزلی می‌داند.

Hyundai kona

اوبرین بیان داشت استفاده از سوخت دیزلی یک گزینه بسیار مهم و خوب در سبد محصولات ما است؛ زیرا کارایی کراس‌اور را بهبود می‌بخشد و همچنین قابلیت بکسل کردن و کشندگی خوبی به خودرو می‌دهد. در بازار ایالات‌متحده تعداد کمی از کراس‌اورهای دیزلی عرضه می‌شود که این‌یک فرصت مناسب برای حضور موفق در بازار است. وی افزود که در حال کار برای ارائه پیکاپ های سایز کوچک برای بازار ایلات متحده هستیم؛ و از این موضوع بسیار هیجان‌زده هستیم.طبق برخی از شایعات هیوندای می‌تواند پیشرانه دیزلی را در پیکاپ سانتا کروز بکار ببرد که احتمالاً از سال ۲۰۲۱ در کارخانه هیوندای در آلاباما تولید خواهد شد.

santa cruz

یکی دیگر از این مدل‌ها یک کراس‌اور هشت نفره است که ویژگی‌های برجسته دیگری نیز دارد.در طرف دیگر این مدل‌ها کراس‌اورهای کوچک قرار دارد که برای رقابت با نیسان جوک و هوندا فیت عرضه خواهند شد. اوبرین می‌گوید این دسته برای افرادی مناسب است که به دنبال یک خودروی کوچک شهری می‌گردند ولی نمی‌خواهند مدل‌هایی مانند هیوندای اکسنت را خریداری نمایند. هیوندای اکسنت ۲۰۱۸ به‌صورت هاچبک ارائه نمی‌شود.

هفت کراس‌اور دیگر هیوندای مانند کنا در نمایشگاه‌های بزرگ خودرو مانند دیترویت، نیویورک و لس‌آنجلس در سال‌های آینده معرفی خواهند شد. هیوندای وعده داده است که با ارائه این مدل‌ها تجربه رانندگی بهتری را برای مشتریان خود به ارمغان خواهد آورد.

همرسانی نوشتار: