الجی به شکل احمقانه ای نام G۷ ThinQ را برای رونمایی دوم ماه مه انتخا کرده است

اکنون که Huawei با موفقیت P۲۰ Pro را عرضه کرده است، تصور اینکه LG برای پیشی گرفتن از این گوشی و به وجد آوردن طرفداران اندروید چه کار می تواند انجام دهد، دشوار است، اما شرکت کره ای قطعا قصد امتحان کردن را دارد.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
الجی به شکل احمقانه‌ای نام G7 ThinQ را برای رونمایی دوم ماه مه انتخا کرده است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

همانطور که توسط Engadget مشخص شده است، الجی روز دوم ماه مه را برای رونمایی رسمی از پرچمدار بعدی خود توسط عنوان نامناسب G۷ ThinQ (که همانند “Thank You” اما با “i” خوانده می شود) مشخص کرده است و بله، با این عنوان در CES در ژانویه نیز شوخی شده بود.

LG G۷ ThinQ دو رویداد رونمایی خواهد داشت: یکی در نیویورک در تاریخ ۲ مه برای مخاطبین بین المللی و یکی دیگر در خانه LG در سئول در تاریخ ۳ مه. همانند P۲۰ Pro و اکثر اسمارتفون های اندروید در سال جاری، G۷ قرار است که در بالای صفحه خود داری بریدگی باشد، اما اطلاعات منتشر شده از کنگره Mobile World در ماه فوریه نشان می داد که LG پیش از این قصد داشته است گزینه ای را برای پنهان کردن آن ارائه دهد.

الجی پس از استفاده از نام تجاری ThinQ در لوازم خانگی خود در CES، آن را به بخش گوشی های خود با گوشی V۳۰S ThinQ برذ، و اکنون پرچمدار بعدی شرکت این گسترش را ادامه خواهد داد. اخبار منتشر شده ی اخیر در مورد G۷ نشان می دهد که یک کلید فیزیکی در سمت چپ آن اختصاص داده شده است که به ویژگی های هوش مصنوعی الجی مرتبط است، و اعلامیه مطبوعاتی LG که امروز منتشر شد نیز سطح کاملا جدیدی از راحتی در استفاده از تلفن همراه را که توسط هوش مصنوعی فراهم می شود را وعده داده است. ما در مورد پیشرفت های دقیق این گوشی در سه هفته ی آینده (و یا احتمالا خیلی زودتر از این، توسط اطلاعات منتشر شده ی زیادتر و تیزرهای LG) زیادتر خواهیم فهمید.

همرسانی نوشتار: