نخستین گوشی با دو بریدگی در صفحه نمایش

تصاویر منتشر شده از گوشی جدید شرکت ZTE که به زودی معرفی خواهد شد، می توان سبب گردد تا مدل Iceberg برنده بهترین گوشی از نظر ظاهر و طراحی شود.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
نخستین گوشی با دو بریدگی در صفحه نمایش
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

همایش انتخاب بهترین گوشی از نظر ظاهر که توسط آلمانی ها تأسیس شد، امسال گوشی از کمپانی ZTE خواهد دید که می تواند برنده این عنوان باشد.

در این روزها که همه انسانها در مورد وجود بریدگی در صفحه نمایش با یکدیگر اختلاف نظر دارند، ZTE پا را فراتر گذاشته و دو بریدگی در صفحه نمایش مدل Iceberg قرار داده است.

ZTE علاوه بر قرار دادن دو بریدگی، توانسته تا در هر کدام از آنها اسپیکر نیز به کار ببرد.

بغیر از اینکه بدنه این گوشی فلزی است و قاب جلو و عقب را نگه می دارد، لایه ای از شیشه در روی گلس جلو و عقب گوشی Iceberg وجود دارد که این حس را به انسان القا می کند که گویا در دستان خود یخ گرفته است. در این حالت است که این گوشی با نام Iceberg به خوبی شناخته می شود.

در این گوشی از فناوری شارژ بیسیم استفاده شده است.

نخستین گوشی با دو بریدگی در صفحه نمایش

جدیدترین تولید شرکت ZTE، از تکنیک اتصال نامرئی گلس ها استفاده کند تا ظاهری شفاف در این گوشی به چشم آید. هر چهار گوشه این گوشی شفاف هستند تا زیبایی طراحی شیشه ای Iceberg با تمام وجود احساس شود.

ZTE از همان ابتدا تصمیم داشت تا این گوشی را پس از سال ۲۰۱۷ معرفی نماید و الآن حدود ۱۳ تا ۲۴ ماه است که این کمپانی روی طراحی مدل Iceberg کار می کند. این گوشی به زودی در کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکای شمالی قابل خرید و فروش خواهد بود.

هنوز در مورد مشخصات فنی و جزئیات گوشی Iceberg شرکت ZTE اطلاعاتی به بیرون درز نکرده و هنوز منتظریم تا اخبار تکمیلی درباره این دستگاه را دریافت کنیم.