میزو پتنت حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش را ثبت کرد

حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش قطعا یکی از روندهای  رواج یافته در سال ۲۰۱۸ به شمار می آید. ما هنوز دستگاهی با پتانسیل واقعی برای عرضه گسترده در بازار نداریم اما با خبرهایی که روز به روز به گوش می رسد، این دیگر فقط بحث زمان است.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
میزو پتنت حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش را ثبت کرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

میزو پتنت حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش را ثبت کرد

یک بررسی سریع در اداره مالکیت معنوی کشور چین نشان می دهد که مییزو نیز به این جریان ملحق شده است. این خبر همچنین توسط یک سخنگوی شرکت تایید شده است. همانطور که در توضیحات اولیه گفته شد، سازنده ی اصلی تجهیزات این شرکت چینی می خواهد این قابیلت را در دکمه ی Super mBack درون صفحه ، به نمایش در آورد، که اساسا آن را انعطاف پذیر تر می کند.

علاوه بر قابلیت حرکت ناوبری معمولی، آن را نیز به یک نماد اثر انگشت تبدیل خواهد کرد تا شما را راهنمایی کند که انگشت خود را برای بازکردن یا تایید پرداختها در کجا قرار دهید. متاسفانه، این قابلیت در هیچ یک از سه گوشی جدید Meizu ۱۵ موجود نمی باشد.

با این حال، این امر به سختی شوکه کننده است، زیرا ما قبلا آنها را دیده ایم و به لطف TENAA، ایده خوبی از مشخصات آنها نیز وجود دارد. حتی Meizu ۱۵ Plus، به نظر می رسد که دکمه خانگی فیزیکی استاندارد را داشته باشد، به همراه صفحه نمایش ۵٫۹۵ اینچی AMOLED، که دارای طراحی مشابه با دو نسخه دیگر است.