وان پلاس ۶ معرفی شد؛ نمایشگر ۶.۲۸ اینچی با بریدگی، دوربین دوگانه با لرزش گیر اپتیکال و بدنه شیشه ای

وان پلاس ۶ لحظاتی پیش با بدنه ی شیشه ای، نمایشگر ۶.۲۸ اینچی تمام صفحه، پردازنده ی اسنپدراگون ۸۴۵ و دوربین دوگانه معرفی شد.

  1. ۹ ماه قبل
وان پلاس 6 معرفی شد؛ نمایشگر ۶.۲۸ اینچی با بریدگی، دوربین دوگانه با لرزش‌گیر اپتیکال و بدنه شیشه‌ای
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پایانی بر انبوه گمانه زنی ها و شایعات؛ وان پلاس با برگزاری رویدادی در شهر لندن، از جدیدترین پرچم دار خود با نام وان پلاس ۶ رونمایی کرد. محصول بالارده ی چینی ها همانند همیشه از مشخصات سخت افزاری بسیار قدرتمندی بهره می برد. برخلاف نسل گذشته دیگر خبری از بدنه ی فلزی نیست و وان پلاس ترجیح داده است تا در سال ۲۰۱۸ ترکیبی از فلز و شیشه را برای پرچم دار جدید خود برگزیند. کارل پی، هم بنیان گذار وان پلاس، دلیل انتخاب شیشه برای بدنه ی وان پلاس ۶ را آنتن دهی بهتر، انعطاف پذیری و حس خوب آن عنوان می کند.

در کنار بدنه ی شیشه ای، وان پلاس، ظاهر پرچم دار جدید خود را دستخوش تغییر قرار داده است تا بیش از پیش یارای رقابت با همتایان خود در سال ۲۰۱۸ را داشته باشد؛ بدین ترتیب، وان پلاس حاشیه های نمایشگر محصول جدید خود را به میزان قابل توجهی باریک تر کرده و نمایشگر را تا لبه های گوشی پیش برده است؛ البته وان پلاس ۶ نیز زبانه ی باریکی را در لبه ی بالایی خود دارد که در آن از دوربین دوگانه، اسپیکر مکالمه و سنسور مجاورت میزبانی می کند.

این مطلب در حال به روزرسانی است...

همرسانی نوشتار: