رندرهای تماشایی از مدل الکتریکی پورشه ۹۱۱

یک طراح خلاق رندرهایی جذاب از نسخه الکتریکی پورشه ۹۱۱ منتشر کرده است، که احتمالا با نام خودروی مفهومی پورشه ۹۱۱E پس از سال ۲۰۲۲ وارد بازار شود.

  1. ۹ ماه،۲ هفته قبل
رندرهای تماشایی از مدل الکتریکی پورشه 911
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در حالی که علاقه مندان به محصولات پورشه، بی صبرانه منتظر رسیدن نخستین خودروی الکتریکی تولیدی پورشه هستند، همچنان صحبت ها و گمانه زنی ها در مورد مدل الکتریکی پورشه ۹۱۱ ادامه دارد. گزارشات جدید نشان می دهد که ما می توانیم نسخه پلاگین هیبرید پورشه ۹۱۱ را در اوایل سال ۲۰۲۲ ببینیم، اما نسخه الکتریکی همچنان به صورت احتمال باقی مانده است. تا آن زمان باید با خودروی مفهومی پورشه روبرو شویم؛ هنرمندی خلاق با استفاده از مدل های کنونی پورشه ۹۱۱ و نشانه های طراحی موجود در آن، تصورات خود را از خودروی برقی پورشه ۹۱۱ منتشر کرده است که بسیار جالب به نظر می رسد.

Porsche 911 Mission E / خودروی مفهومی پورشه 911 میشن E

رندرهای تماشایی از مدل الکتریکی پورشه 911

رندرهای تماشایی از مدل الکتریکی پورشه 911

رندرهای تماشایی از مدل الکتریکی پورشه 911

رندرهای تماشایی از مدل الکتریکی پورشه 911

دژان هریستوف رندرهایی از خودروی مفهومی و الکتریکی پورشه ۹۱۱ میشن E ارائه می دهد که با الهام از خودروی میشن E طراحی شده است. با وجود غیر واقعی بودن آن، این تصاویر بسیار زیبا هستند. اگر چه در نمای بیرونی نشانه های زیادی از سبک طراحی کوپه پورشه ۹۱۱ دیده می شود، اما برخی از ویژگی های منحصربفرد نیز وجود دارد که آن را از نسخه بنزینی جدا می کند.

در ابتدا طراحی چراغ های جلوی خودروی مفهومی منحصربفرد هستند؛ پوشش معمولی چراغ جلو حذف می شود و جای خود را به طرح صیقلی می دهد. استفاده از ورقه فلزی جای خود را به جلوپنجره مشبک می دهد؛ چیزی که در حال حاضر محصولات مدرن تسلا نمایش می دهند. با توجه به این که خودروی کوپه پورشه ۹۱۱ موجود در این رندرها از انرژی برق باتری استفاده می کند، نیازی به جریان هوای اضافی برای پیشرانه هم نخواهد داشت.

Porsche 911 Mission E / خودروی مفهومی پورشه 911 میشن E

پروفیل جانبی خودرو با مدل استاندارد پورشه ۹۱۱ مطابقت دارد، اما در عقب برخی نکات منحصربفرد و جدید قابل اشاره است. چراغ های عقب در این طرح مفهومی در داخل چهارچوب بدنه عقب تعبیه شده است. لوازم نصب کردنی (مانند پوشش چراغ عقب و غیره) که در مدل بنزین سوز کوپه پورشه ۹۱۱ مورد استفاده قرار می گرفتند، در حال حاضر غایب هستند و جای خود را به نوار نورانی برجسته می دهند. این نوار که به جای چراغ های عقب عمل خواهد کرد، از یک سمت تا سمت مقابل کشیده شده است. همچنین صندوق عقب و طراحی آن، به نحو هنرمندانه ای با زاویه عقب خودرو هماهنگ می شود.

اگرچه طراح این رندرهای زیبا اطلاعاتی در مورد سیستم محرکه بالقوه این خودروی مفهومی ارائه نمی دهد، اما شنیدن شایعات در مورد پورشه ۹۱۱ الکتریکی چیز جدیدی نیست. با توجه به این که مدل پلاگین هیبریدی پورشه ۹۱۱ تا سال ۲۰۲۲ وارد بازار خواهد شد، انتظار می رود که خودروی الکتریکی با نام پورشه ۹۱۱ نیز طی مدت کوتاهی پس از آن وارد بازار شود. امیدواریم که اگر پورشه بخواهد نسخه برقی پورشه ۹۱۱ را تا آن زمان تولید کند، در فرآیند طراحی از برخی نشانه های موجود در رندرهای زیبای هریستوف نیز بهره بگیرد.