ساعت هوشمند جدید ال جی در FCC رویت شد

ساعت هوشمند جدید ال جی با سیستم عامل Wear OS و کد نام LM-W۳۱۹ در سایت FCC رویت شد.

  1. ۹ ماه،۲ هفته قبل
ساعت هوشمند جدید ال جی در FCC رویت شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ظاهرا امسال ال جی، بسیار پرکار است و قصد دارد ساعت های هوشمند متنوعی به بازار عرضه کند. طبق خبرهای غیر رسمی، منتظر رونمایی از سه ساعت هوشمند توسط ال جی هستیم که اطلاعات هر سه ساعت هوشمند در سازمان FCC ثبت شده است. دو ساعت هوشمند جانشین مدل های قبلی اسپورت و استایل می شوند و مدل سوم با سیستم عامل Wear OS و قابلیت اتصال LTE رونمایی خواهد شد.

اما ظاهرا دو روز قبل در سایت FCC، اطلاعات ساعت هوشمند دیگری با کد نام جدید LM-W۳۱۹ رویت شده است. در ماه می ۲۰۱۸ ( اردیبهشت ۹۷ )، خبری درباره ی ساعت هوشمندی از ال جی با کد نام LM-W۳۱۵ در FCC منتشر شد. این ساعت هوشمند مدل اسپورت و استایل، قرار است با سیستم عامل Wear OS رونمایی شود. طبق خبرهایی که همان زمان درباره ی ساعت اسپورت و استایل با کد نام  LM-W۳۱۵ منتشر شد، انتظار نداشتیم از اتصال سلولار پشتیبانی کند ولی بر اساس اطلاعات منتشر شده غیر رسمی، از اتصال بلوتوث و NFC پشتیبانی می کند.

ساعت هوشمند ال جی/ Smat watch LG

بر اساس خبرهای غیر رسمی، قیمت ساعت هوشمند جدید اسپورت و استایل ال جی مشخص شد. در همان اخبار مجددا اشاره شد ساعت با کد نام LM-W۳۱۵ تاییدیه FCC را دریافت کرده است و حتی تصویری از رابط کاربری آن منتشر شد. اکنون بعد از گذشت کمتر از یک ماه، ساعت هوشمند دیگری با کد نام جدید LM-W۳۱۹ رویت شد که از اتصال ۳G/۴G پشتیبانی نمی کند. ساعت هوشمند با کد نام جدید از اتصال بلوتوث و وای وای نیز پشتیبانی می کند. بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت FCC، مشخصات مربوط به اتصالات ساعت هوشمند با کد نام جدید، با اطلاعات منتشر شده درباره ی تراشه ی جدید کوالکام برای گجت های پوشیدنی، مطابقت دارد.

همان طور که گفته شد ال جی دست پر به بازار می آید و باید منتظر رونمایی محصولات جدید برند کره ای در پاییز سال جاری باشیم. البته در خبرهای غیر رسمی دیگری مطرح شده که ساعت هوشمند پیکسل گوگل نیز قرار است در کنار گوشی های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال رونمایی شود.

همرسانی نوشتار: