تولید نمایشگر اولد برای اپل توسط ال جی

کمپانی صفحه نمایش ال جی همانطور که قبلاً هم اعلام کرده، قرار است ۲ تا ۴ میلیون صفحه نمایش اولد را برای گوشی های آیفون اپل تولید کند.

  1. ۱۱ ماه قبل
تولید نمایشگر اولد برای اپل توسط ال‌جی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این تعداد صفحه نمایش اولد در مقایسه با میزان فروش اپل رقم زیادی نیست ولی همین میزان نیز سبب می شود تا کمپانی صاحب گوشی های آیفون کمتر برای تأمین صفحه نمایش های اولد به سامسونگ وابسته باشد زیرا کمپانی کره ای یکی از رقبای اصلی اپل در زمینه گوشی موبایل به شمار می رود به خصوص اینکه سامسونگ همواره به دنبال تولید محصولی بوده تا بتواند با آیفون ایکس اپل رقابت نماید.

برخی معتقدند که تولید نمایشگر اولد توسط سامسونگ برای اپل با میزان کم فروش آیفون ایکس که قیمتی برابر با ۱۰۰۰ دلار داشت مرتبط بوده است به همین دلیل اپل نتوانست پرچمدار خود را به میزانی که انتظار می رفت به فروش برساند.

در ماه آوریل، گزارش رسید که ال جی برای تولید صفحه نمایش دست به کار شده و از آنجایی که تولید نمایشگر اولد را در دستور کار خود قرار داده بود، اپل نیز برای مشارکت و خریداری آنها اقدام کرد.

شایعه شده که اپل در ماه سپتامبر می خواهد مدل های جدیدی از آیفون را تولید کند که احتمالاً دو عدد از آنها صفحه نمایش اولد داشته باشند و دیگری نیز اسکرین LCD خواهد داشت. البته انتظار می رود مدل ارزانتر نسبت به دو مدل دیگر که صفحه نمایش اولد دارند زیادتر به فروش برسد.