سامسونگ سه نمونه از گلکسی اس ۱۰ تولید خواهد کرد

گوشی گلکسی اس ۱۰ که انتظار می رود از آن در سال آینده رونمایی شود، احتمالاً در صفحه نمایش خود اسکنر اثر انگشت داشته باشد.

  1. ۱۰ ماه،۳ هفته قبل
سامسونگ سه نمونه از گلکسی اس ۱۰ تولید خواهد کرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

البته گفته می شود که سامسونگ در حال طراحی و تولید سه مدل از این گوشی می باشد که از نظر مشخصات فنی و قیمت با یکدیگر تفاوت دارند.

از آنجایی که نمونه استاندارد گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس در صفحه نمایش خود اسکنر اثر انگشت خواهند داشت، نمونه دیگری از این گوشی با اسکنر اثر انگشت در کناره صفحه نمایش تولید خواهد شد که کارایی این حسگر مانند سنسور موجود در گوشی موتورولا زد ۳ پلی می باشد. این نمونه که قیمت ارزانتری نسبت به گلکسی اس ۱۰ اصلی و گلکسی اس ۱۰ پرو خواهد داشت، اولین محصول سامسونگ می باشد که در کناره خود اسکنر اثر انگشت دارد. به علاوه، شرکت کووالکوم را نیز باید تنها تأمین کننده سنسورهای اسکنر اثر انگشت برای گوشی های سامسونگ بدانیم.

اگرچه مهمترین تفاوت نمونه استاندارد گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پرو با گوشی اس ۱۰ دیگر، جایگاه قرارگیری اسکنر اثر انگشت می باشد، ولی گویا این دستگاه ها از نظر سایز صفحه نمایش و دوربین هم با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

نمونه اصلی، از صفحه نمایش ۵ اینچی و یک لنز دوربین بهره می برد در حالی که گلکسی اس ۱۰ استاندارد صفحه نمایشی ۵٫۸ اینچی و طراحی دو لبه خواهد داشت. ضمن اینکه دوربین آن نیز دوگانه و با دو لنز خواهد بود.

اما مهمترین و قطعاً گرانترین گلکسی اس ۱۰، صفحه نمایش ۶٫۴۴ اینچی و دوربین اصلی سه گانه خواهد داشت که این اتفاق برای نخستین بار توسط سامسونگ رخ می دهد.

منابع نزدیک به سامسونگ مدعی شده اند که این شرکت هنوز مشخصات فنی نمونه های گلکسی اس ۱۰ را نهایی و تأیید نکرده است. به علاوه، ایده افزوده شدن نمونه ای دیگر به این گوشی، در روزهای اخیر مطرح شده بنابراین ممکن است اتفاقات دیگری در آینده رقم بخورد.