عزم HTC برای تولید اولین گوشی مبتنی بر بلاک چین!

Htc تأیید کرد که در حال تولید یک گوشی بر اساس بلاک چین (blockchaim) است که این گوشی اولین در نوع خودش خواهد بود.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
عزم HTC  برای تولید اولین گوشی مبتنی بر بلاک‌چین!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این گوشی، یک گوشی عجیب و حتی «مرموز!» به نظر می رسد. این گوشی، که پیش بینی می شود حدود ۱۰۰۰دلار قیمت داشته باشد، قرار است یک هویت دیجیتالی منحصر به فرد به صاحب خودش بدهد.

این گوشی نام رمز «Exodus (به معنای مهاجرت)» را یدک می کشد و هنوز هیچ اطلاعات دیگری، البته به جز طرحی که در ابتدای خبر دیدیم، از آن منتشر نشده است.Htc  قبلا اعلام کرده بود که در حال کار کردن بر روی یک گوشی متفاوت است که در آخر ۲۰۱۸ عرضه می شود. هم چنین این شرکت اعلام کرد که اطلاعات تکمیلی، مانند قیمت گوشی، در ربع چهارم امسال منتشر می گردد.

این شرکت نیز در اقدامی بی سابقه در میان شرکت های تلفن همراه، رئیس بخش افسر رمزنگاری (crypto) را معرفی کرد. فردی که برای این منصب معرفی شده، بیان کرد:

در عصر اینترنت جدید مردم عموما هوشیاری زیادتری نسبت به داده های خود دارند و این یک فرصت فوق العاده برای دادن این امکان به آن ها است که بتوانند هویت دیجیتالی مخصوص به خودشان را اختیار کنند. Exodus یک نقطه ی عالی برای شروع است، زیرا گوشی ها امروزه شخصی ترین وسیله ی افراد به شمار می آید و همچنین این محل است که همه اطلاعات آن ها در آن ثبت می شوند ]یا می توانند ثبت شوند[. من از این که این فرصت را به دست آوردم که از اینترنت تمرکزضدایی کنم و آن را به سود کاربر مدرن تغییر دهم خیلی هیجان زده هستم.

حال باید دید که برنامه ی مدیران شرکت برای U۱۲+ و مرتبط کردن آن با این برنامه جدید چه خواهد بود. برنامه ی دراز مدت این شرکت برای آینده ی خود چیست؟ چگونه می خواهد وضعیت نابسامان خود را با این طرح جدید تغییر دهد؟