نمایندگی تعمیرات ایندزیت ، بهی ، مجیک ، الکترواستیل ، کنوود ، دوو ، آاگ ، جنرال الکتریک

  1. ۸ ماه،۳ هفته قبل

نمایندگی تعمیرات ایندزیت

ایندزیت تولیدکننده عمده لوازم خانگی (ماشین لباسشویی، خشک کن، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، اجاق گاز، هود، ماکروفر و یخچال) است. محصولات این شرکت در بازارهای کشورهایی مانند ایتالیا، انگلیس و روسیه بسیار پر طرفدار می باشد.

ایندزیت

برای بررسی و تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت از تعمیرگاه مجاز ایندزیت کمک بگیرید تا با یک بار تعمیر اختلال وسیله رفع شود و دیگر نیاز به صرف هزینه های اضافی بابت تعمیرات لوازم خانگی نگردد .

نمایندگی تعمیرات ایندزیت یک نماینده خدمات مجاز برای مارک ایندزیت است و کالاهایی با علامت تجاری ایندزیت را حتی در خارج از گارانتی سرویس می دهد ، نمایندگی ایندزیت حتی لوازم کوچک خانگی را نیز سرویس می دهد .

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در غرب تهران علاوه بر تعمیر لوازم خانگی، یک پایگاه اطلاعاتی بیش از 70000 قطعات یدکی را نگهداری می کند و به شما در صورت نیاز به تعویض قطعات اورجینال و استاندارد ارائه می دهد ، نمایندگی تعمیرات ایندزیت در شرق تهران هم چنین خدماتی را برای بازیافت محصولات به گونه ای که اثر سوئی برای محیط زیست نداشته باشد ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات بهی

محصولات بهی عبارتند از : یخچال ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، اجاق گاز، کولر گازی ، ماکروفر ، چرخ گوشت ، جاروبرقی، ساندویچ ساز، آبمیوه گیری، اتو ، کتری ، بخارپز، پلوپز.

نمایندگی تعمیرات بهی

مشکلات کارکرد وسایل الکتریکی می توانند دردسر ساز باشند مخصوصا هنگامی که علت بروز آن مشکل نامعلوم باشد ، در این وضعیت ناچار به مراجعه به نمایندگی تعمیرات بهی هستید تا از تعمیر با کیفیت محصول خود اطمینان حاصل کنید ، در صورت تعمیر غیر مجاز امکان آسیب به قطعات دیگر نیز وجود دارد . در صورتی که کد خطا در نمایشگر محصولتان ظاهر شد به راحتی می توانید علت ارور را با تماس با نمایندگی تعمیرات بهی در غرب تهران یا نمایندگی تعمیرات بهی در شرق تهران دریافت کنید ، تا اینجا نیمی از راه تعمیرات لوازم خانگی بهی را سپری کرده اید زیرا علت یابی مشکل خود قسمت مهمی از تعمیرات را شامل می شود . با کمک نمایندگی بهی اقدمات لازم را به سهولت انجام داده و در نتیجه ارور از نمایشگر محو می شود .

نمایندگی تعمیرات مجیک

این شرکت در تولید اجاق های گازی به خوبی معروف شد اما تلاش برای گسترش برند در تولید سایر لوازم خانگی ناموفق بوده است.

نمایندگی تعمیرات مجیک

اگر شما نیاز به تعمیرات لوازم خانگی مجیک دارید، نمایندگی تعمیرات مجیک دارای یک تیم از مهندسین آموزش دیده و واجد شرایط در سراسر کشور است که می تواند به شما کمک کند.

اگر محل سکونت تان تهران است با نمایندگی تعمیرات مجیک در غرب تهران یا نمایندگی تعمیرات مجیک در شرق تهران ارتباط برقرار کنید .

نمایندگی تعمیرات کندی

لوازم خانگی کندی مانند ماشین لباسشویی و یخچالهای کندی از طریق بازاریابی مداوم بیشتر از 80٪ از فروشش در خارج از ایتالیا انجام می شود .

لوازم تعمیرات کندی

لوازم الکتریکی آشپزخانه در زندگی امروز ضروری است، ما درک می کنیم چقدر مهم است که آن را در یک شرایط کامل و موثر داشته باشیم. مهندسان موجود در نمایندگی تعمیرات کندی در شرق تهران آموزش دیده اند تا خدمات کامل برای تعمیرات لوازم خانگی کندی را انجام دهند. تعمیرگاه مجاز کندی همواره می کوشد خدمات با کیفیت بالا و در زمان کمتری را به مشتریان خود ارائه دهد .

کار با نمایندگی تعمیرات کندی در غرب تهران همیشه مقرون به صرفه است و نرخ تعمیر رقابتی دارد و تعمیر لوازم جانبی در صورت نیاز را ارائه می دهد .

در صورت نیاز به تعمیرات کار را به کاردان بسپارید و با نمایندگی کندی تماس حاصل نمایید .

نمایندگی تعمیرات الکترواستیل

محصولات تولیدی این این برند ایرانی عبارتند از : یخچال و فریزر ، آبسردکن ، کانکس سرد خانه و... .

الکترواستیل

برای انواع لوازم خانگی عمده مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، ماکروفر و یخچال فریزر، مهندسین حاضر در تعمیرگاه مجاز الکترواستیل به طور مستقیم به خانه شما می آیند و هر گونه تعمیرات لوزام خانگی الکترواستیل را تعمیر می کنند. در صورت لزوم، آنها قطعات یدکی صحیح همراه خواهند شد و به منظور پیشگیری از وقوع مشکلات آینده شما را راهنمایی می کنند، شما می توانید برای تعمیرات نمایندگی تعمیرات الکترواستیل را از طریق تلفن یا آنلاین ترتیب دهید.

در صورت نیاز به راهنمایی و علت یابی مشکلات خود می توانید از هر نقطه ای با نمایندگی تعمیرات الکترواستیل در شرق تهران یا نمایندگی تعمیرات الکترواستیل در غرب تهران تماس حاصل نمایید .

نمایندگی تعمیرات کنوود

شرکت کنوود سازنده لوازم آشپزخانه است که در 44 کشور کار می کند. کنوود طراحی، تولید و فروش لوازم آشپزخانه از جمله مخلوط کن، تهویه مطبوع، پردازنده های آشپزخانه، کتری و تستر را انجام می دهد.

کنوود

محصولات Kenwood شامل موارد زیر است:

• ماشین آلات آشپزخانه

• آماده سازی غذا و نوشیدنی ( غذا ساز، مخلوط کن، آبمیوه گیری)

• صبحانه (کتری، تستر، قهوه ساز)

ما می دانیم که خرید یک دستگاه جدید هزینه بالایی دارد ، به جز این باید زمانی را برای بررسی و انتخاب وسیله ای کارآمد بگذرانید ، در برخی مواقع دستگاه قدیمی شما با تعمیرات می تواند کارایی خوبی را ارائه دهد و نیازی به خرید وسیله جدید نخواهید داشت .

تیم نمایندگی تعمیرات کنوود از کارشناسان تعمیر لوازم الکتریکی متشکل است که مانند پزشکان برای معالجه و تعمیر دستگاه شما عمل می کنند، تعمیرگاه مجاز کنوود تلاش می کنند کار خود را به بهترین نحو انجام دهند و می دانند که چه چیزی برای حفظ دستگاه شما در حداکثر توان بالقوه مفید است ، بنابراین با تعمیرات صحیح در نمایندگی تعمیرات کنوود در غرب تهران نیازی ندارید که هر چند سال یکبار دستگاه کاملا جدیدی خریداری کنید .

نمایندگی تعمیرات کنوود در شرق تهران با همکاری با بسیاری از تولید کنندگان و تامین کنندگان مختلف قادر به ارائه انواع خدمات، قطعات و دانش در طیف وسیعی از لوازم از یخچال ها گرفته تا اجاق ها و مایکروفرها. همچنین خدمات و گارانتی مورد نیاز برای اکثر علامت های تجاری محبوب را نیز ارائه می دهند و همچنین در کنار شرکت های گارانتی گسترده تر کار می کنند.

این به کاربر اجازه می دهد تا تنها با اطمینان از اینکه بهترین خدمات، قطعات و تجربه را دریافت می کند تعمیرات لوازم خانگی خود را به دست تعمیرگاه مجاز بسپارد .

نمایندگی تعمیرات آاگ

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ در حوزه تعمیر و تعویض قطعات لوازم الکتریکی تخصص دارند:

آاگ

تعمیر لوازم آشپزخانه خانگی مانند ماشین لباسشویی، اجاق گاز، یخچال و غیره. تیم متخصص نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در شرق تهران می تواند به محل اقامت شما نیروی تعمیرکار ارسال کند و یا در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی می توانید مشاوره لازم را دریافت کنید.

هدف اصلی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران ایجاد خانه های شاد تر و حذف استرس هایی است که دستگاه های آسیب دیده و یا دستگاه های معیوب در کاربران ایجاد می کنند از طریق تجربه گسترده، دانش و مهارت های انها در جهت بهبود بخشیدن به وسیله های شما به سرعت انجام می شود.

نمایندگی آاگ در این کسب و کار است که به جای تلاش برای فروش فقط یک محصول جدید، دستگاه را در شرایط کار خوب نگه می دارد. بنابراین امروز با ما تماس بگیرید و اجازه دهید دستگاه خود را به زندگی بازگردانیم

نمایندگی تعمیرات دوو

درست همانطور که یک ذهن سالم یک بدن سالم را تشکیل می دهد، لوازم خانگی سالم نیز می توانند کارکرد خوبی را ارائه دهند، بنابراین توصیه می شود در صورت وجود مشکل در وسیله از ان استفاده نکنید زیرا کارکرد مطلوبی را ندارد و هم چنین باعث فشار به دستگاه و آسیب به دیگر قطعات نمی شود ، تعمیرات را به نمایندگی تعمیرات دوو در شرق تهران بسپارید .

دوو

نمایندگی تعمیرات دوو در غرب تهران در مدت زمان طولانی در کار لوازم خانگی مشغول هستند ارتباط با نمایندگی دوو به این معنی است که مشتریان به یک سرویس بزرگ و خدمات فنی و تکنسین های آموزش دیده دسترسی دارند.

تامین قطعات یدکی توسط تعمیرگاه مجاز دوو امکان پذیر است، اگر شما نیاز به لوازم جانبی استاندارد برای لوازم آشپزخانه دارید ، با نمایندگی تعمیرات دوو تماس بگیرید آنها همچنین از لوازم کوچک و قابل حمل شما مراقبت می کنند تا آسیب فیزیکی به ان وارد نگردد .

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

محصولات تولیدی این شرکت عبارتند از : صنایع وابسته به هواپیما، تجهیزات الکترونیکی ، توزیع برق ، توربین‌های گازی ، لوکوموتیو ، توربین‌های بادی ، وسایل تصویربرداری پزشکی ، موتورهای الکتریکی ، تجهیزات نورپردازی ، لوازم خانگی و جنگ‌افزارها.

جنرال الکتریک

این شرکت سومین شرکت بزرگ جهان محسوب می شود .

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک با داشتن سال ها تجربه در حرفه تعمیرات فنی، تیم به طور کامل آموزش دیده تشخیص می دهد که چگونه داشتن یک دستگاه آشپزخانه خراب می تواند باعث اختلال در کارهای روزانه زندگی شود. به همین دلیل یک تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک سرویس قابل اعتماد و کارآمد ارائه می دهند و تلاش خواهند کرد تا هر گونه مسائلی را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کنند و وسیله شما را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید از کارکرد محصول دوباره بهره جویید . بنابراین در صورت اختلال در کارکرد لوازم خانگی خود قبل از دستکاری وسیله و سپردن آن برای تعمیرات لوازم خانگی به دست افراد غیر متخصص با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در شرق تهران و یا نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در غرب تهران تماس حاصل نمایید .

نمایندگی تعمیرات بوش

محصولات تولیدی این شرکت بزرگ عبارتند از : لوازم خانگی ، ابزارآلات صنعتی ، لوازم امنیتی، موتور دوچرخه برقی، قطعات الکترونیک و...


عملکرد دقیق و طراحی مدرن هنگامی که شما بوش را خریداری کردید، ذهنیت شما را به خود جلب کرد. این خدمات در بعد از خرید نیز باقی می ماند با برنامه نمایندگی تعمیرات بوش که خدمات پس از فروش و گارانتی اولیه محصول خوبی را ارائه می دهند.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی شرکتی است که خدمات تعمیر و نگهداری لوازم جانبی و لوازم یدکی را ارائه می دهد. در تعمیرگاه مجاز بوش به کاربر سرویس دهی می شود و همواره برای ارائه خدمات شما را پشتیبانی می کنند هم چنین در صورت نیاز به تعویض قطعات خیالتان از جایگزینی قطعه راحت خواهد بود زیرا قطعات اورجینال و استاندارد با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهند. نمایندگی تعمیرات بوش در شرق تهران و نمایندگی تعمیرات بوش در غرب تهران همواره در صورت نیاز کاربر تعمیرکار به محل اعزام می کنند .رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...