شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ به کافه بازار پیوست

شهرام شاهکار که پیش از این سمت مدیرعاملی و ریاست هیئت مدیره ی اسنپ را برعهده داشت، به کافه بازار پیوست.

  1. ۲ ماه،۱ هفته قبل
شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ به کافه بازار پیوست
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ، سامانه ی هوشمند حمل ونقل با به روزرسانی صفحه ی شخصی خود در شبکه ی اجتماعی توییتر، به صورت تلویحی خروج خود از این شرکت و پیوستن به کافه بازار و مجموعه ی دیوار را تأیید کرد. براساس اطلاعات موجود در صفحه ی شاهکار، او اکنون سِمت مدیرعاملی در مجموعه ی دیوار را خواهد داشت. حال باید دید که شاهکار با تجربه ی مدیریت سامانه ی حمل ونقل اینترنتی، چه تأثیری بر کسب وکار دیوار خواهد گذاشت.

صفحه توییتر شهرام شاهکار

خاطرنشان می کنیم که در جریان جشن چهار سالگی اسنپ، اعلام شد که سِمت شاهکار و ژوبین علاقبند جابه جا شده و او از این پس به جای مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره ی شرکت خواهد بود، ضمن اینکه در جریان رویداد یلدای کارآفرینی شنبه، علاقبند خروج شاهکار از مجموعه ی اسنپ را تکذیب کرده بود. شهرام شاهکار دانش آموخته ی رشته ی MBA در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا بوده و حدود ۱۲ سال در ایالات متحده، اروپا و خاورمیانه سابقه ی فعالیت داشته است.

شما خروج شهرام شاهکار از اسنپ و پیوستن او به کافه بازار را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا شاهد تغییرات بیشتری در هر دو مجموعه خواهیم بود؟ لطفا دیدگاه خود در این خصوص را با ما و سایر کاربران عزیز زومیت به اشتراک بگذارید.