استارتاپ گرایند ۲۲ اصفهان، ۵ اسفند برگزار می شود

شهر اصفهان در آخرین رویداد استارتاپ گرایند خود در سال ۹۷، میزبان بنیان گذار استارتاپ شیپ نو خواهد بود. این رویداد پنجم اسفندماه برگزار می شود.

  1. ۳ روز،۱۱ ساعت قبل
استارتاپ گرایند ۲۲ اصفهان، ۵ اسفند برگزار می‌شود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

استارتاپ گرایند رویدادی جهانی با هدف آشنایی علاقه مندان به کارآفرینی و ارزش آفرینی با یکدیگر و فعالان باتجربه ی این حوزه است. اصفهان، به عنوان یکی از شهرهای پیش گام برگزاری این رویداد، تاکنون ۲۱ استارتاپ گرایند را برگزار کرده و رویداد ۲۲ را نیز در ۵ اسفند سال جاری برگزار خواهد کرد.

میهمان رویداد ۲۲ استارتاپ گرایند اصفهان، امیر عرفانی از فعالان باسابقه ی اکوسیستم فناوری اطلاعات ایران است. عرفانی از سال ۱۳۸۵ فعالیت جدی خود را در حوزه ی فناوری اطلاعات شروع کرد و آخرین دستاورد او، استارتاپ شیپ نو در صنعت حمل ونقل است. او شیپ نو را در سال ۱۳۹۴ تأسیس کرد و امروز، ۴۰ کارمند تمام وقت و بیش از ۱۵۰۰ موتورسوار طرف قرارداد دارد.

رویداد استارتاپ گرایند ۲۲، در تاریخ ۵ اسفند در سالن همایش کتابخانه ی مرکزی اصفهان از ساعت ۱۷ الی ۲۰ برگزار می شود. حضور در این رویداد برای عموم رایگان است. علاقه مندان می توانند برای حضور در استارتاپ گرایند اصفهان، از این لینک اقدام کنند. زومیت، به عنوان حامی رسانه ای رویدادهای کسب وکار، در این رویداد نیز حضور داشته و پس از برگزاری، گزارش کاملی را از آن منتشر خواهد کرد.