نکات مهم در هزینه ی سفر در گرجستان

آیا هنوز هم به سفری رویایی، به کشوری رویایی فکر می کنید؟ حال وقت آن رسیده به رویا های خود جامه عمل بپوشانید و برای یک سفر بی نظیر برنامه ریزی کنید.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
بررسی هزینه ها در سفر گرجستان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

نکاتی برای هزینه در سفر گرجستان

اولین نکته ای که در مورد سفر ذهن شما را مشغول می کند، هزینه های سفر و بودجه ی در نظر گرفته برای آن است. نمی توان هزینه های سفر را به طور صد در صد برآورد کرد اما می توان به صورت تقریبی به نتایج خوبی رسید.

بررسی قیمت ارز در گرجستان

پول ملی گرجستان "لاری" و در قالب بین المللی GEL است. ممکن است در این سفر دلار، روبل یا یورو همراه داشته باشید اما اصلا نگران نباشید زیرا در تفلیس و شهر های بزرگ برای تغییر ارز و مبادله مشکلی نخواهید داشت. نرخ لاری در فرودگاه ها اصلا سودآور نیست، دقت داشته باشید که مقدار کم و مورد نیاز را تغییر دهید. بهتر است برای تغییر ارز زیادتر، به بانک ها مراجعه کنید.

استفاده از کارت اعتباری برای خرید هم ممکن است هزینه ای اضافی در بر داشته باشد، پس تا آنجا که می توانید با پول نقد خرید کرده و از استفاده از کارت اعتباری اجتناب کنید.


بررسی هزینه ها در سفر گرجستان

بررسی قیمت غذا و نوشیدنی در گرجستان

در گرجستان هیچ وقت گرسنه نخواهید ماند زیرا در هر زمانی و هر مکانی بهترین غذا ها با قیمت مناسب را خواهید یافت. غذا های ملی و محصولات تازه همیشه در دسترس است. برای تغذیه در سفر، اگر می خواهید مواد غذایی تهیه و خود دست به کار شوید، بهتر است به جای فروشگاه از بازار خرید کنید، زیرا قیمت ها مناسب تر و پایین تر است. میوه ها و سبزیجات فصلی در گرجستان بسیار ارزان هستند پس از این بابت هیچ نگرانی نخواهید داشت.


بررسی هزینه ها در سفر گرجستان

بررسی قیمت اقامت در گرجستان

در گرجستان می توانید هر نوع اقامتگاهی را با توجه به سلیقه و بودجه خود بیابید. زیر ساخت هتل ها بسیار توسعه یافته و رو به پیشرفت است. در تفلیس، پایتخت این کشور می توانید در هر هتلی با هر نوع خدمات و امکاناتی با قیمت مناسب اقامت داشته باشید، البته نوع امکانات با توجه به بودجه متغییر است. خوابگاه و مهمان خانه نیز در هر کجای گرجستان در دسترس است.


مترجم: سحر مردانهمنبع: mygeotrip.com