زیباترین رستوران جهان در دل یک روستا + عکس ها

خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه ؛ رستوران مکانی  است که در آن خوراک و نوشیدنی ارائه و در همان جا صرف می شود.

  1. ۷ ماه،۳ هفته قبل
رستورانی بسیار زیبا در دل روستایی در فرانسه +تصاویر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مطلوبیت خوراک ارائه شده، چیدمان مناسب و پاکی و تمیزی و… می تواند در کیفیت رستوران و شهرت آن نقش به سزایی داشته باشد.گاه ممکن است که غذاخوری ها، بخشی از یک واحد بازرگانی و جهانگردی بزرگ تر باشند.در همین زمینه  صاحب رستوران  ماس پرونکال (Mas Provencal) در اطراف روستای ازه (Eze) در فرانسه برای جذب مشتریان  و ایجادمحیطی زیبا و لذت بخش، فضای داخلی این مکان را با گل و گیاه تزئین کرده است.

رستورانی بسیار زیبا در دل روستایی در فرانسه + عکس ها

تعدد این گل و گیاه در این رستوران به حدی است که وقتی برای اولین بار پا به داخل آن می گذارید تصور می کنید وارد گلخانه یا گلفروشی شده اید.

رستورانی بسیار زیبا در دل روستایی در فرانسه + عکس ها

دکور این رستوران بسیار ویژه و خاص است و سرتا سر آن با گل های تازه رز، ارکیده و هزاران گل دیگر پوشیده و همه میز ها به زیبایی با گل ها تزئین شده و شکل و شمایلی رویایی و خاص پیدا کرده است و نکته جالب توجه این جاست که زمانی که گل ها طراوت خود را از دست می دهند ، بلافاصله با گل های تازه جایگزین می شوند.از دیگر جاذبه های طبیعی بصری این رستوران می توان به درختان بومی زیبا و کمیابی اشاره داشت که حتی در بین آن ها گیاهان گوشت خوار هم به چشم می خورد.

رستورانی بسیار زیبا در دل روستایی در فرانسه + عکس ها

وجود آبشار در درون محفظه ای شیشه ای که با گیاهان سرخس پوشیده شده و بخشی از رستوران که مانند باغ میوه از سقف آن گوجه و انگور َآویزان است ، از ویژگی های منحصر به فرد این رستوران است.گفتنی است؛ در این رستوران غذا برای ۴ نفر به همراه دسر و قهوه حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلار می شود.

رستورانی بسیار زیبا در دل روستایی در فرانسه + عکس ها