چگونه در هند سوغاتی بخریم؟

انواع مختلفی از سوغاتی های خیره کننده از جمله: صنایع دستی، پارچه، جواهرات، مبلمان، کارهای هنری، ادویه جات، ترشی جات و .

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

چگونه در هند سوغاتی بخریم؟

... در هند وجود دارد. در این کشور هم وسایل سنتی و هم وسایل مدرن تولید می شود و گاهی اوقات هم در برخی کارهای مدرن الهام گرفتن از کارهای سنتی نیز مشاهده می شود. در کل می توان گفت که کل کشور هند یک فروشگاه بزرگ است.نکات کاربردی هنگام خرید سوغاتی در هند

آسان بگیرید و صبور باشید:

مگر می توان در برابر کالاهای متنوع با قیمت مقرون به صرفه مقاومت کرد؟ اما ما می گوییم که هنگام خرید صبور باشید زیرا یک کالا را در طول بازار چندین بار با قیمت متفاوت خواهید دید پس عجله ای نیست که همان ابتدا با قیمت بالا آن را خریداری کنید.

از چانه زدن لذت ببرید:

نگران اینکه فروشنده ناراحت شود نباشید، زیرا این یک معامله و نوعی کسب و کار است. هنگام خرید در هند حتما استعداد چانه زدن خود را به کار بگیرید و از آن استفاده کنید تا از خرید با قیمت فوق العاده مناسب لذت ببرید.

چه زمانی باید تخفیف بگیرید:

مغازه هایی که در فروشگاه های بزرگ هند وجود دارند معمولا دارای قیمت ثابتی هستند و معمولا تلاش شما برای تخفیف بی نتیجه می ماند اما از دست فروشان خیابانی به راحتی می توانید تخفیف بگیرید.

تحقیق و بررسی کنید:

مانند تمام دنیا که هر منطقه ای مختص تولید یا فروش کالایی خاص است، در هند نیز مناطق با وسایل خاص تفکیک شده اند. مثلا در منطقه ای لباس های سنتی اصل هند یافت می شود و در منطقه ای دیگر سنگ های قیمتی و جواهرات ناب. پس باید به خوبی بدانید که برای خرید چه چیزی به کجا بروید.

تمام جاده ها به دهلی می رسند:

تقریبا می توان گفت تمامی پرواز ها به دهلی وارد و از دهلی خارج می شوند. شما می توانید تمام چیزهایی که در سراسر هند دیده اید را در دهلی بیابید. در برخی مواقع هم دیده شده است که همان کالا پیدا نمی شود اما مشابه آن در دسترس است. اگر کالای مد نظر شما مهم و خاص است، بهتر است به جای خرید در دهلی از همان منطقه بخرید.


مترجم: سحر مردانهمنبع: breathedreamgo.com