نکاتی برای کنترل هزینه در سفرهای تابستانی

تابستان همیشه زمان مناسب برای سفر با خانواده و دوستان است. فرقی نمی کند سفری به خارج از کشور داشته باشید یا قصد گشت و گذار در داخل کشور را داشته باشید، شما برای کشف ناشناخته ها و کسب تجربه های جدید آماده می شوید.

  1. ۶ ماه،۲ هفته قبل
بودجه دوستانه برای سفرهای تابستانی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

راهنمای مدیریت هزینه در سفر های تابستانی

اما همانطور که می دانید هزینه های سفر معمولا در تابستان به دلیل استقبال مردم، زیادتر است. حال چگونه می توان هزینه های سفر تابستانی را کاشه داد؟


سایر روش های حمل و نقل را امتحان کنید

زمانی که در یک مقصد خارجی هستید، راحت ترین کار این است که یک تاکسی کرایه کرده و به هر جایی که می خواهید بروید اما باید به این نکته توجه کنید که هزینه های آن بسیار سنگین خواهد بود. به جای این کار می توانید از مترو، اتوبوس استفاده کنید یا حتی یک دوچرخه کرایه کنید. شاید در ابتدا کمی سخت باشد اما شاید در انتها لذت هم ببرید.


اقامتگاه فانتزی را حذف کنید

در سفر برای اینکه بتوانید صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های اقامتگاه داشته باشید، بهتر است فقط جایی را برای خواب رزرو کنید. در واقعیت نیز همینطور است، شما فقط به جایی برای خواب نیاز دارید. خوشبختانه دیگر خوابگاه ها و B&B (تخت و صبحانه) در همه جا در دسترس است حتی در مراکز شهر، شما با هزینه کم جایی را برای خواب اجاره می کنید.


بودجه دوستانه برای سفرهای تابستانی

بودجه ای برای خرید در نظر بگیرید

اگرچه ممکن است به شدت احساس محدودیت کنید اما اگر مبلغ مشخصی برای خرید کردن کنار بگذارید،دیگر بدون فکر خرید نمی کنید. باید از خیلی از خرید ها صرف نظر کنید اما کمک مالی زیادی به خود خواهید داشت.


مترجم: سحر مردانهمنبع: pop.inquirer.net