زیادترین استفاده از سفر کوتاه خارجی

هر کسی دوست دارد برای یک بار هم که شده سفر به خارج از کشور را تجربه کند. سفر خارجی همیشه دارای هیجان زیادی است و با چالش زیادی که پیش رو دارید، تجربه های نابی را کسب می کنید.

  1. ۶ ماه،۲ هفته قبل
بیشترین استفاده از سفر کوتاه خارجی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

زیادترین بهره از کمترین زمان سفر خارجی

حال، شاید به هر دلیلی نتوانید زمان زیادی را در خارج از کشور بگذرانید. با این وجود چگونه می توانید با برنامه ریزی سفر، زیادترین استفاده را از کوتاه مدت ترین سفر خارج از کشور ببرید؟


تا میتوانید چمدانتان سبک باشد

شما زمان زیادی در سفر نخواهید بود تا بتوانید برای هر روز چند دست لباس عوض کنید، پس لباس کم بردارید. فقط با توجه به فصلی که در آن سفر خواهید کرد، دو جفت کفش (راحتی و فانتزی)، یک شلوار چین و چند پیراهن کافی است.


انتخاب اتاق یا هتل در مرکز شهر

شما زمان زیادی برای رفت و آمد نخواهید داشت، پس اتاقی در مرکز شهر انتخاب کنید تا زمان زیادی را از دست ندهید. بدین گونه هر زمانی که بخواهید در مرکز شهر، نزدیک جاذبه های گردشگری، مراکز خرید و در میان مردمان محلی هستید.


زیادترین استفاده از سفر کوتاه خارجی

برای هر روز برنامه ریزی کنید

بهتر است برای هر روز فقط بر روی یک فعالیت تمرکز و برنامه ریزی کنید. می توانید در تور های یک روزه شرکت کنید یا از یک جاذبه گردشگری معروف بازدید کنید و بقیه روز را به خرید و گردش بپردازید. شما زمان زیادی ندارید پس لزومی ندارد خود را بیش از حد خسته کنید.


زیادترین استفاده از سفر کوتاه خارجی

با مردم محلی صحبت کنید

برخلاف باور عمومی، مردم محلی در رابطه با گردشگران بسیار صمیمانه و دوستانه رفتار می کنند. اکثر مردم برای اینکه سفر به شهرشان برای شما خاطره انگیز شود، بهترین مکان ها را معرفی می کنند و بهترین رفتار را ارائه می دهند. بد نیست شما نیز با فرهنگ مردم کشورهای دیگر آشنا شوید.


زیادترین استفاده از سفر کوتاه خارجی

یادداشت کنید

در این سفر، زمان زیادی برای کسب تجربه کامل نخواهید داشت اما این به این منظور نیست که دیگر نتوانید به این مقصد سفر کنید. یادداشتی از رستوران، فروشگاه ها، مراکز خرید، جاذبه های گردشگری که موفق به بازدید از آنها نشده اید، تهیه کنید و نزد خود نگه دارید تا در سفر بعدی از آن استفاده کنید. همین یادداشت انگیزه ای برای برنامه ریزی زودهنگام به همین مقصد خواهد شد.


مترجم: سحر مردانهمنبع: styleblueprint.com