بهترین هتل های باتومی برای اقامت

باتومی، یکی از شهر های زیبای گرجستان و همچنین دومین شهر بزرگ و پر زرق و برق آن است. اگر می خواهید به باتومی سفر کنید و چند روزی را در این شهر زیبا اقامت داشته باشید، باید بدانید که هتل های لوکس بسیاری برای داشتن بهترین اقامت در باتومی وجود دارد.

  1. ۸ ماه،۲ هفته قبل
بهترین هتل‌های باتومی برای اقامت مسافران
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هتل های لوکس باتومی


هتل هیلتون باتومی (Hilton Batumi)

در میان تمامی هتل های جذاب باتومی، هتل هیلتون یکی از راحت ترین ها است. این هتل دارای خدمات و امکانات شگفت انگیز و اتاق های مدرن خیره کننده است. تمامی کار های انجام شده در این هتل با استاندار د های روز دنیا مطابقت دارد و حتی به کوچکترین جزئیات نیز توجه شده است. این هتل فاصله چندانی با ساحل ندارد و دارای رستوران، استخر، سالن بدنسازی و ... است.


هتل شراتون باتومی (Sheraton Batumi Hotel)

این هتل خاص در قلب شهر باتومی قرار دارد و امکانات و اتاق های مدرن آن در اولین نگاه، مسافران را مجذوب خود می کند. وجود استخر سرپوشیده، رستوران، سالن و سایر امکانات این حس را به مسافران می دهد که گویی در خانه خود هستند. بهترین قسمت این هتل، قیمت مقرون به صرفه ی آن با توجه به تمامی امکاناتی است که در اختیار مسافران می گذارد.


بهترین هتل های باتومی برای اقامت مسافران

هتل رادیسون بلو (Radisson Blu Hotel Batumi)

این هتل با وجود اتاق های مدرن، نزدیکی به ساحل و مرکز شهر به خوبی توانسته مورد استقبال مسافران قرار گیرد. به عنوان مهمان می توانید از تمامی امکانات این هتل نظیر استخر سرپوشیده و استخر در فضای باز، رستوران با غذا های خوشمزه، مرکز تناسب اندام، سالن بدنسازی، آب گرم و ... استفاده کنید و نهایت لذت را ببرید.


بهترین هتل های باتومی برای اقامت مسافران

هتل کولوسئوم مارینا (Colosseum Marina Hotel)

قطعا از اقامت در این هتل لذت خواهید برد، زیرا همه چیز به بهترین شکل و مدرن ترین، وجود دارد. فراموش کردن این هتل کار دشواری است، زیرا شبیه به کولوسئوم زمان رومیان ساخته شده و به همان اندازه باشکوه و فریبنده است. استخر سرپوشیده، مرکز تناسب اندام، آب گرم، سونا و ... از جمله امکانات این هتل زیبا است.


بهترین هتل های باتومی برای اقامت مسافران

هتل لئوگرند (Leogrand Hotel)

چه چیزی می تواند بهتر از اتاق مدرن یک هتل با چشم اندازی خیره کننده از زیبایی های شهر باشد؟ این هتل طوری طراحی شده است که مهمانان هم از نمای شهر و هم ساحل لذت ببرند. استخر، سالن تناسب اندام، آب گرم و برخی از بهترین امکانات درمانی در این هتل موجود است.


بهترین هتل های باتومی برای اقامت مسافران

سوئیت دیوان (Divan Suites)

هتل های زیادی در باتومی وجود دارند، اما دیوان یک ویژگی خاص و منحصر به فرد دارد. این هتل در مرکز تاریخی شهر قرار دارد و دارای ظاهری قدیمی نیز هست، اما تمامی امکانات آن به روز و مدرن است. این هتل تنها ۵ دقیقه با ساحل فاصله دارد و مطمئن باشید که با اولین نگاه عاشق آن می شوید. اتاق های هتل شبیه به سوئیت است و دقیقا حس خانه خودتان را به شما انتقال می دهد. این هتل نیز دارای استخر و امکانات تفریحی است.


بهترین هتل های باتومی برای اقامت مسافران

هتل ایفوریا (Euphoria Batumi Hotel)

این هتل کاملا در نزدیکی ساحل دریا قرار دارد و شما این امکان را خواهید داشت که اتاقی با چشم انداز دریا یا کوه انتخاب کنید. هتل به مهمانان یک ساحل خصوصی اختصاص داده است و مهمانان از امکانات دیگری نظیر آب گرم، سونا، رستوران و ... نیز بهره مند می شوند. در تمامی اتاق ها تهویه مطبوع، حمام اختصاصی با وان، تلوزیون و تخت در دسترس است.


مترجم: سحر مردانهمنبع: www.bestgeorgian.com