این 16 تصویر باورنکردنی اما واقعی است + عکس ها

در اینجا مجموعه ای از عکس های واقعی غیر قابل باور جمع آوری شده اند

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
16 تصویر باورنکردنی اما واقعی

در این مقاله ما 16 عکس باورنکردنی واقعی از دنیای پیرامون خود را جمع آوری کرده ایم. ما می توانیم ادعا کنیم که اکثر آنها شما را شکه خواهد کرد. اما ما چیزهای شگفت انگیزی داریم، اعم از چشم اندازهای طبیعی، محدودیت های بدن انسان، و هر چیزی در این بین. ما امیدواریم که این مجموعه بتواند احساسات شما را برانگیزد.

1. ابر داخل ساختمان

ابر داخل ساختمان

همه ما انسان ها ابرها را در فضای بیرون دیده ایم ولی این ابر از طریق شرایط خاص در داخل خانه تصعید شده است و به این شکل درآمده است. اگرچه این تصویر ممکن است جعلی به نظر برسد، اما در واقع واقعی است و نشان دهنده یک مثال خوب از آثار برندانت اسمایلد است. کسی که با رطوبت و درجه حرارت در یک اتاق آزمایش انجام می دهد تا ابر های داخلی را ایجاد کند.

2. ذرت جواهری

ذرت جواهری

این یک شاهکار فتوشاپ یا مجموعه ای از مرواریدهای براق نیست که به دقت به چوب بلال خالی متصل شده باشند. با این حال، این یک نوع واقعی از ذرت است که توسط هیبریداسیون ارقام چند ذرت به دست می آید. این ذرت، ذرت مروارید شیشه ای نامیده می شود. داستان پشت این ذرت ویژه جذاب است و با توجه به تلاش های یک مرد کشاورز اوکلاهمایی به نام کارل بارنز به شهرت رسیده است. ذرتی با رنگ متفاوت نسبت به ذرت هایی که در جهان وجود دارند.

3. امواج شبکه ای فوق العاده باحال

امواج شبکه ای فوق العاده باحال

در واقع این یک پدیده طبیعی به نام دریا متقاطع است، و دارای شانس های بالایی برای قرار گرفتن در لیست کارهای جالب می باشد. این پدیده را می توان به عنوان دو سیستم موج تعریف کرد که در زوایای اریب حرکت می کنند. این عکس از سواحل غربی فرانسه در نزدیکی ایل دو ر گرفته شده است. این آب ها متعلق به اقیانوس اطلس هستند.

4. صحرای نامیب

صحرای نامیب

در حالی که این می تواند مانند یک چشم انداز از سیاره ای دیگر به نظر برسد، آن یک عکس از بستر رودخانه خشک رود سسوسلوی است. با وجود دهه ها تحقیق در این منطقه، زمین شناسان هنوز هم علت ایجاد تپه های شنی به این روش را نمی دانند. در واقع، آنها چند نظریه دارند که فقط چند لینک را از دست داده اند که به طور کامل در جامعه علمی تایید شده اند. این عکس در 2012 ژانویه 7 توسط ماهواره کره ای کمپ ست 2 گرفته شده است و جهت گیری قابل توجه تپه های شنی را نشان می دهد. همچنین جاده و یک مقصد توقف توریستی بسیار محبوب در این عکس قابل مشاهده است.

5. گربه نصف نصف

گربه نصف نصف

ونوس، گربه چیمرا به دلیل ظاهر فیزیکی قابل توجه اش شهرت اینترنتی دارد. در واقع، صورت او به دو بخش تقسیم می شود، و هر بخش رنگ متفاوتی دارد. یکی از چشمان او آبی است، در حالی که چشم دیگر وی سبز می باشد. تجمع تنوع ژن های عجیب و غریب می توانید به این نتایج عجیب و غریب منجر شود.

6. فلامینگوها به شکل یک فلامینگو

فلامینگوها به شکل یک فلامینگو

این عکس که یکی از شاهکارهای طبیعت می باشد توسط بابی هاس، یک عکاس حرفه ای در شبه جزیره یوکاتان مکزیک گرفته شده است. این عکس در پایان یک جلسه عکاسی 30 دقیقه ای گرفته شد و آن فقط چند ثانیه به طول انجامید. این عکس قطعاً معادل جام مقدس در عکاسی طبیعت می باشد.

7. جاده های انحنا دار

جاده های انحنا دار

این یک تصویر واقعی از یک جاده در ژاپن پس از زلزله است. ظاهراً این خطوط در زمانی ایجاد شدند و زمین به شیوه ای مختلف فشرده شد، که شکاف بین خطوط را ایجاد کرد. علت این امر زلزله توهوکو 2011، یکی از خشن ترین رویدادهای لرزه ای تاریخ معاصر ما بود. ایجاد پارگی زمین مانند موردی که در این عکس گرفته شده است در زلزله های قدرتمند امری کاملاً عادی است.

8. رز قرمز در محیط سیاه و سفید

رز قرمز در محیط سیاه و سفید

به نظر می رسد این عکس با فتوشاپ ساخته شده است، اما واقعاً واقعی است. این یک عکس از یک گل بامیه قرمز است که پس از یک فوران آتشفشانی در اندونزی شکوفا شده است. این عکس در سپتامبر 2013 گرفته شده است هنگامی که کوه سینابونگ سوماترا چند فوران داشت. پس زمینه این عکس به دلیل لایه ضخیم خاکستر بر روی پوشش گیاهی کاملاً خاکستری است. این گل پس از سرد شدن خاکستر شکوفا گردید. این عکس احتمالا قبل از تاریکی گرفته شده است، زیرا آسمان خاکستری را توضیح می دهد. این عکس را می توان به عنوان یک تذکر مورد استفاده قرار داد که طبیعت همیشه دارای توانایی بازیابی پس از فجایع است و اینکه زندگی حتی در شرایط سخت قابل تحمل است.

9. کوسه ای در داخل کوسه دیگر

کوسه ای در داخل کوسه دیگر

در حالی که یک گروه از دانشمندان در تلاش بودند یک ماهی که قبلا علامت گذاری کرده بودند را بگیرند، یک سگ ماهی به قلاب گیر کرد. این سگ ماهی توجه یک کوسه ببری کاملاً بالغ را جلب کرد که بنا به گفته دانشمندان این کوسه سگ ماهی را با یک گاز بزرگ بلعید. اگرچه این سگ ماهی بدشانس بود اما این تصویر برای ما شگفت انگیز و تقریباً باور نکردنی بود. این یک مثال خوب است که در طبیعت بزرگ تر ها کوچکترها را می خورند.

10. قدمگاه

قدمگاه

این راهب دعا در همین محل برای چند بار در روز به مدت 20 سال عبادت می کرد که موجب به جا ماندن این نشان شگفت انگیز در چوب گردید. اگرچه بعضی از ما ها به سختی باور می کنیم که این امری ممکن است، شکی نیست که چوب طبیعی می تواند به این شیوه با قرار گرفتن مداوم در معرض وزنی با موقعیت یکسان شکل دهی شود. این چوب قطعاً به محل عبادت و پرستش نسل مؤمنان تبدیل خواهد شد.

11. یک ماهی با دندان های ترسناک شبیه به دندان های انسان

ماهی با دندان های ترسناک شبیه به دندان های انسان

شما می خواهید این ماهی وجود نداشته باشد یا واقعی نباشد. اما این ماهی وجود دارد! این یک ماهی گوسپند سر است و دندان هایی مانند دندان های انسان واقعی دارد. این ماهی خوراکی است، اما ما می خواهیم از این ماهی دور باشیم! علیرغم شوک دیدن این ماهی در زندگی واقعی، دلایل خوب زیادی برای شکل گیری این دندان ها برای این گونه از موجودات وجود دارند. رژیم غذایی ماهی گوسپند سر شامل انواع مهره داران، بی مهرگان و برخی از مواد گیاهی است که آن را به یک همه چیز خوار تبدیل کرده است.

12. یک مرد با یک سوراخ در سر خود

12. یک مرد با یک سوراخ در سر خود

اگر چه این عکس عجیب و غریب ممکن است سبب شود که برخی از شماها ادعا کنید که از فتوشاپ در از بین بردن چشم و قرار دادن انگشت در آن موقعیت عجیب و غریب استفاده شده است، ما تنها می توانیم بگوییم که این تصویر واقعی است. در واقع، ما حتی یک اسم هم داریم، بیلی اوون، مرد دارای این نوع صورت عجیب و غریب. یک تومور پزشکان را مجبور کرد تا بخشی از صورت وی را بردارند که باعث ایجاد یک حفره در محل چشم راست وی گردید. هنگامی که بیلی صفحه دندانش را برداشت، او می توانست انگشت اشاره اش را از طریق دهان وارد حفره کند و در محل چشم هایش این انگشت را بیرون بیاورد. این قطعاً صحنه ای مناسب برای افراد دارای قلب ضعیف و یا با تحمل کم به چیزهای نفرت انگیز نیست.

13. رودخانه صورتی

رودخانه صورتی

این دریاچه رتبا در سنگال است و در واقع صورتی است. مظطرب نشوید! این صحنه از یک فلامینگو در حال مرگ ایجاد نشده است. علت واقعی آن غلظت بالای نمک در آب (تا 40 درصد) است که باعث ایجاد غلظت بالای "جلبک سالینا" می شود. نوعی باکتری نمک خوار ، که به رنگ صورتی تغییر رنگ می دهد.

این نمک برداشت می شود و به صورت محلی به فروش می رسد. مردم به راحتی می توانند در دریاچه رتبا به دلیل غلظت بالای نمک قایقرانی کنند. اگر بخواهید از این محل دیدنی و جذاب بازدید کنید، شما باید بدانید که این رنگ در طول فصل خشک، بین ماه های نوامبر و ژوئن، زنده تر است. در نیمه دیگر سال، باران این اثر را از بین می برد و شما ممکن است از طی کردن یک مسیر طولانی برای دیدن این منظره نا امید شوید.

14. راه پله های جهنم

راه پله های جهنم

اگرچه ممکن است این راه پله مانند ورودی جهنم به نظر برسد، اما در واقع یک دکوراسیون هنری در یک ایستگاه مترو سوئد است. ما از درک آنچه شهرداری را متقاعد کرد تا این طراحی را قبول کند کاملاً دور هستیم، اما همه ما می دانیم که انسان هایی در شمال وجود دارند که با چنین نور کمی در زمستان عصبانی می شوند. ما می توانیم تاثیر به وجود آمده از ترکیب قرمز و سیاه و توانایی اش در انتقال دادن یک پیام قوی را حس کنیم.

15. شهر لگو

شهر لگو

این منظره ممکن است چیزی همانند از لگولند و یا یک بازی کامپیوتری باشد، اما در واقع یک مجتمع مسکونی در شهر سن بونونتورا مکزیک است. ما مطمئن نیستیم که کدام وسواس شهری منجر به این طراحی شد، اما روشن است که آن توسط شهرداری برنامه ریزی شد. با این وجود، خانه های هم شکل دارای مزیت قیمت پایین تر هستند، زیرا زمان کمتری در طراحی دقیق شان صرف شده است. ساکنان این محله ها نیز ترسی از مورد قضاوت قرار گرفتن توسط همسایگان شان ندارند. یک حس برابری و کمونیسم در فضای شهر سن بونونتورا وجود دارد، اما ما آنچه را که می بینیم دوست داریم و قطعاً امیدواریم که شهرهای بیشتری به این شکل ببینیم. این مجتمع مسکونی به وضوح رویای خیس یک معمار با اختلال وسواس فکری عملی است. اما ما می توانیم نحوه ایجاد رضایت توسط این خطوط مستقیم را ببینیم و درک کنیم.

16. هیولای دریایی شناور


اگر چه شما ممکن است وسوسه شوید و بگویید نه، این عکسی از دریاچه لوک نس نیست. حتی در تابستان، کوهستانی های اسکاتلندی آنقدر گرم شان نمی شود که بدون لباس در بیرون بگردند و ما همه می دانیم که نسی از دوربین خجالت می کشد. دلیل این رخداد که به وضوح مردم را مجذوب ساخته است این است که لاشه یک نهنگ به ساحل آورده شده است.

شکل و رنگ غیر عادی آن به علت فساد است و مدیریت ساحل برای چند هفته آینده کار کثیفی خواهند داشت. گوشتی با وزن چند تن با نمک آب دریا حفظ شده است. با این وجود، هنگامی که چند روز در معرض خورشید قرار گیرد، بوی این لاشه سبب خواهد شد که مردم حداقل تا شعاع صد متری به ساحل نزدیک نشوند.