در این رودخانه مرموز ظرف چند ثانیه کشته خواهید شد + عکس ها

بولتن استرید در میان برج باردن و صومعه بولتن در یورکشایر انگلستان آرمیده و به نوعی تله طبیعی به شمار می رود. زیبایی شگفت انگیز و مناظر طبیعی اطراف این رودخانه افراد را فریب می دهد و آنها را به نزدیک شدن به آن ترغیب می کند؛ اما رود عمیق تر از آن چیزی است که تصور می شود.

  1. ۱ سال قبل
بولتون استرید
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در انگلستان، یک رود زیبا و در عین حال خطرناک وجود دارد. نام این رودخانه «بولتن استرید» است. بولتن استرید آمیخته ای از زیبایی، آرامش و خطر است و از ناشناخته ترین رودهایی است که بر سطح کره زمین وجود دارد.

بولتون استرید   

بنا بر این گزارش، بولتن استرید در میان برج باردن و صومعه بولتن در یورکشایر انگلستان آرمیده و به نوعی تله طبیعی به شمار می رود. زیبایی شگفت انگیز و مناظر طبیعی اطراف این رودخانه افراد را فریب می دهد و آنها را به نزدیک شدن به آن ترغیب می کند؛ اما رود عمیق تر از آن چیزی است که تصور می شود.

بولتون استرید  

هر کس پایش را به آب این رود نزدیک کند، به سرعت و ظرف چند ثانیه توسط آب های رود بلعیده خواهد شد و از جسد او اثری بر جای نخواهد ماند. افرادی که در این رودخانه افتاده اند، هرگز نجات نیافته و جسد آنها به طور کلی مفقود شده است. احتمال نجات یافتن از این رود صفر است.

بولتون استرید

آب های رودخانه استرید به غارها و شکاف های عمیقی ریخته می شوند که تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره انتهای آنها وجود ندارد.

بولتون استرید  

در کنار رود تابلوهای هشدار زده شده که شهروندان و گردشگران را از نزدیک شدن به رود منع می کند.

بولتون استرید

از این روی، می توان بولتن استرید را خطرناک ترین رودخانه کره زمین دانست.‌

بولتون استرید