آشنایی با تنظیمات اینستاگرام برای یک پیج فروشگاهی

درس بزرگ دوران پاندمی کرونا، گسترش روزافزون فضای مجازی در تمام ابعاد زندگی انسان است که بسیاری از کسب و کارها از آن غافل بودند.

  1. چهارشنبه ۴ خرداد ۱ ساعت ۲۲:۱۹ (۱ سال،۱۲ ماه قبل)

اینستاگرام به عنوان محبوب ترین اپلیکیشن سراسر دنیا، با داشتن تعداد بالای مخاطبان به قطب تجارت آنلاین تبدیل شده است. اگر شما هم می خواهید سوار بر این موج، حوزه کاری خود در اینستاگرام را تسخیر کنید، با ما همراه باشید تا شما همراهان عزیز را با نکات مهم تنظیمات اینستاگرام یک پیج فروشگاهی آشنا کنیم.

تنظیمات پیج فروشگاهی در اینستاگرام

آیا شما به عنوان صاحب یک کسب و کار فعال در فضای اینستاگرام تسلط کاملی بر تنظیمات فروشگاه مجازی خود دارید؟اینستاگرام مهمترین ابزار بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارهای مختلف محسوب می شود.این اپلیکیشن جذاب به برندهای نوپا فرصتی دوباره برای مطرح شدن در بین کسب و کارهای جا افتاده و پرسابقه را داد و به آنها کمک کرد تا به ایده های خلاقانه خود جامه عمل بپوشانند.

دانستن تمامی نکات مهم مربوط به امنیت اینستاگرام، تنظیمات اپلیکیشن و … از جمله مواردی است که یک برند موفق باید مدت زمانی را به فراگیری آنها بپردازد.

با گسترش اینستاگرم و ورود تیم های حرفه ای به بخش تجاری آن، دیگر موفقیت با تولید محتوای ساده عملی نیست. شما باید مثل حرفه ای ها عمل کنید تا در رقابت با آنها سربلند باشید.

برخی از نکات مهم تنظیمات یک پیج فروشگاهی در اینستاگرام به شرح زیر است:

1-ویترین خود را با سلیقه بچینید

فروشگاه های فیزیکی با داشتن ویترین جذاب می توانند چشم مشتریان را به خود جلب کنند. کسب و کارهای آنلاین نیز ویترینی با نام بیو اینستاگرام دارند. این بخش از یک اکانت تجاری، جاییست که اولین برخورد کاربر با یک برند صورت می گیرد.

اطلاعاتی مثل لینک وب سایت، شماره تماس معتبر، نان موسس برند و جزئیاتی از نحوه فعالیت و سفارش محصول یا خدمات به طور خلاصه و در عین حال جامع از حمله مواردی هستند که باید در بیوی یک پیج حرفه ای درج شود.

عکس پروفایل نیز بخشی از قسمت بیو محسوب می شود. این عکس می تواند تاثیر بسیار زیادی بر تصمیم کاربر در جهت دنبال کردن برند شما در فضای اینستاگرام داشته باشد؛ چرا که اولین محتوای تصویری شما در قسمت عکس پروفایل قرار دارد.

تجاری سازی اکانت اینستاگرام دسترسی های بسیار گسترده ای به شما می دهد و گزینه های کاربردی را برای حرفه ای تر شدن شما نسبت به رقبا در قسمت بیو قرار می دهد. مزایا و معایب استفاده از بیزینس اکانت به طور کلی در محتوای آموزش ایجاد اکانت بیزینسی برای شما عزیزان شرح داده شده است؛ اما به صور خلاصه، اکانت های تجاری جلوه بهتری در نظر کاربران داشته و دسترسی های شما به ابزارهای مثل اینسایت اینستاگرام نسبت به اکانت شخصی بیشتر است. این ابزار به شما کمک می کند تا قدم به قدم مسیر حرکتتان در بستر اینستاگرام را آنالیز و تحلیل کنید.

2-اعتبار بخرید تا مطرح شوید

کسب و کارهای نوپا در شروع فعالیت اینستاگرامی خود، اعتبار چندانی نسبت به رقبا برای جذب مخاطبان ندارند. این پیج ها باید پروسه ای بس طولانی و طاقت فرسا را برای جلب توجه کاربران و جذب آنها طی کنند که در بسیاری از موارد، برندها هنوز هم از این چرخه خارج نشده اند.

بهترین راه سرعت بخشیدن به این روند، خرید فالوور اینستا است.شما با خرید فالوور می تواند تکانی اساسی به اعداد مهم پیج خود بدهید تا مخاطبان به برند شما اعتماد کرده و به مشتریان شما تبدیل شوند.

بلیط بخت شما برای ورود به رقابت نفس گیر برندهای برتر، خرید فالوور واقعی است؛ چرا که اعتبار لازم را به پیج شما تزریق کرده و علاوه بر تاثیری که در بعد روانی بر روانی کاربران می گذارد، شما را یک برند کاردرست و محبوب نمایش می دهد.

فالوکمپ با ارائه بسته های متنوع خدمات اینستاگرامی، یکی از معتبرترین سایت هایی است که می توانید سوخت موتور پیج خود را به او بسپارید.

قیمت مناسب، کیفیت مثال زدنی و دقت بالا در اعمال خدمات خریداری شده، سه فاکتور اصلی تمایز فالوکمپ با رقباست.

فالوکمپ

3-کاتالوگ خود را بسازید

اگر سری به پیج کسب و کارهای معروف جهانی مثل نایکی زده باشید، با کاتالوگ این مجموعه قدیمی نیز روبرو شده اید. با کمک برنامه فیسبوک می توان پیج اینستاگرام را به اکانت فیسبوکی برند متصل کرده و یک کاتالوگ دیجیتال برای راحتی مشتریان ایجاد کرد.

این کاتالوگ به شما کمک می کند تا بتوانید تگ قیمت و خرید را به محتواهای خود در اینستاگرام اضافه کنید.

در نظر داشته باشید که از ایران به دلیل تحریم ها، توانایی استفاده از این تگ ها وجود ندارد.پس باید در محدودیت ها ستاره شد!

شما به راحتی می توانید در قسمت بیوی خود با نام هایلایت، کاتالوگ حرفه ای درست کنید و اطلاعات مربوط به هر محصول را برای دسترسی راحت تر کاربران در هایلایت مخصوص محصول درج کنید.

یکی دیگر از روش های داشتن کاتالوگ دیجیتال، استفاده از هشتگ شخصی سازی شده است. شما می توانید نام برند خود را به یک هشتگ فعال در اینستاگرام تبدیل کنید تا کاربران با جستجوی آن به لیستی از محصولات یا خدمات برند شما دسترسی داشته باشند.

4-باکیفیت و مستمر فعالیت کنید

برندسازی در فضایی مثل اینستاگرام راحت اما پیچیده است. شما میتوانید از ویژگی های مهم اینستاگرام مثل عدم وجود محدودی جغرافیایی و زمانی به نفع خود استفاده کنید. فعالیت مستمر و تولید محتوای باکیفیت رمز جاودانگی یک برند در ذهن مخاطب است.

از آن جایی که تنها سلاح شما در این مسابقه بی انتها محتواست، باید موضوعات جالب و جنجالی را از طریق آنالیز پیج رقبا شناسایی کرده و با تلفیق آنها با ایده هایی جدید، محتوایی پربازدید تولید و منتشر کنید.

در کنار این موارد، استفاده از ترفندهای مختلف می تواند تاثیر این محتوا در پیشرفت پیج شما را چندان برابر کند.

سخن پایانی

در این مطلب، نکات مهم تنظیمات اینستاگرام و برندسازی در این فضا را به شما همراهان معرفی کردیم.منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...