به شهروند خبرنگاری نوداد خوش آمدید!

شهروند خبرنگاری به معنای مشارکت شهروندان غیرحرفه ای در فرآیند تولید خبر در رسانه هایی مانند بلاگ، شبکه اجتماعی و وب سایت است.

شما می‌توانید با نام و پروفایل اختصاصی خودتان، خبر یا گزارش های خبری را به همراه تصاویر و کلیپ های ویدیویی برای سایت ارسال نمایید تا با مشخصات شما به عنوان نویسنده، خبرنگار یا عکاس منتشر شوند.

ابتدا لازم است تا در نوداد ثبت نام نمایید. برای این منظور اینجا را کلیک نمایید و یا از منوی کاربر که با آیکن در گوشه بالایی صفحه مشخص است، گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید.

پس از چند قدم لازم مانند وارد کردن نشانی ایمیل و انتخاب رمز و نام کاربری می‌توانید شروع به تهیه و ارسال محتوای خبری در سایت نمایید تا با نام خودتان منتشر شود.

تمام کاری که باید انجام دهید کلیک کردن روی کلید «شهروند خبرنگاری» بر روی هدر بالای صفحه است. این کلیک در تمام بخش های سایت فعال است.

لطفا در نظر داشته باشید که در حال حاضر این سرویس در وضعیت آزمایشی یا Beta است و امکانات آن در دست تکمیل هستند. در آینده ای نزدیک و تکمیل امکانات قصد داریم تا با استفاده از درآمدهای سایت نسبت به تکمیل کادر نویسندگان خود از طریق استخدام بر اساس کارکرد قبلی آن ها اقدام نماییم.

منتظر نظر، انتقاد و پیشنهادهای ارزشمند شما هستیم.


با بهترین آرزوها،

تیم پشتیبانی نوداد