بهترین سایت خرید فالوور توییتر

بهترین سایت برای خرید فالوور بدون ریزش توییتر ارزان ترین سایت فالوور توییتر واقعی و فیک

 1. دوشنبه ۱ اسفند ۱ ساعت ۱۵:۵۶ (۱ سال،۳ ماه قبل)

در این مقاله به موضوعات زیر می پردازیم:

 • چرا توییتر را انتخاب می کنیم؟
 • چگونه فالوور جذب کنیم؟
 • چرا باید فالوور بخریم؟
 • اهمیت رشد اکانت توییتر ما چیست؟
 • از کجا فالوور بخریم؟
 • چرا از سایت مای ممبر شاپ فالوور بخریم؟

آیا شما نیز جزء آن ۳۵۳ میلیون کاربر فعال توییتر هستید؟

امروزه توییتر در کنار اینستاگرام یکی از برنامه‌هایی است که بیشترین کاربر را دارد. این برنامه کاربردی، فضایی صمیمی و دوستانه برای کاربران خود ایجاد کرده و همین ویژگی باعث افزایش روزافزون کاربران این شبکه اجتماعی به ویژه در میان ایرانی‌ها شده و آن را به یک برنامه محبوب در بین مردم سراسر جهان تبدیل کرده، به طوری که افراد از کشورهای مختلف با هم در ارتباط هستند. همچنین همه روزه اخبار جدید به سرعت از طریق توییتر توسط افراد و موسسه‌های مختلف منتشر می‌شود و به نوعی یک شبکه اطلاع رسانی نیز محسوب می‌شود. بیشتر اینفلوئنسرها و افرادی که دستی در نوشتن دارند یا حتی صاحبان کسب‌ و کارهای کوچک و بزرگ، مجازی یا حقیقی نیز از این ابزار مجازی استفاده می‌کنند تا نوشته‌ها و مطالب و اطلاعات مورد نظر خود را با مخاطبانشان به اشتراک بگذارند. در این مسیر داشتن فالوور و ایجاد صفحه توییتر با مخاطب زیاد از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد و صد البته کار دشوار و زمان‌بری است. پس فردی که می‌خواهد پا به این راه بگذارد و کار خودش را از صفر شروع کند چگونه می‌تواند موفق شود؟

چگونه فالوور تویتر جذب کنیم؟

به طور کلی در فضای مجازی دو نوع فالوور وجود دارد. فالووهای فیک و واقعی. در این میان فالوورهای نیمه فیک نیز وجود دارد که در میانه این دو گروه قرار می‌گیرد. اولین راه، و راه بدون هزینه نیز عملکرد به صورت طبیعی و تعامل با افراد مختلف در این برنامه است که به شدت زمانبر خواهد بود. اما راه دوم خرید فالوور توییتر، یک راه آسان کسب فالوور در فضای مجازی، است.

چرا باید فالوور تویتر از مای ممبر شاپ بخریم؟

حتما تا به حال در اطراف خود در فضای مجازی با تبلیغاتی از قبیل خرید فالوور، لایک، کامنت و غیره رو به رو شده‌اید. اما واقعا اهمیت این کار چیست؟ چرا باید برای خرید فالوور شبکه اجتماعی هزینه صرف کنیم درحال که می‌توان بدون هزینه آن را به دست آورد؟

 • ۱) وقت طلاست

همانطور که گفته شد رشد فالوور در روزهای اولیه یک حساب توییتر بسیار زمان‌بر است. به طوری که اگر بخواهید به دنبال رویکردهای طبیعی برای رشد تعامل در شبکه اجتماعی توییتر باشید ممکن است ماه‌ها و یا حتی سال‌ها به طول بینجامد. بنابراین کار برای کسی که از صفر شروع می‌کند دشوار خواهد بود. پس اگر می‌خواهید در زمان خود صرفه‌جویی کنید و به تعریفی زمان باارزشی را برای خود بخرید می‌توانید به یکی از سایت‌های فروش فالوور مراجعه کنید.

 • ۲) تعداد فالوورهای شما اعتبار شماست

از طرف دیگر موضوع اعتبار صفحه توییتر نیز مسئله مهمی است که بازدیدکنندگان رشته توییت‌ها برای فالو کردن این حساب به آن اهمیت می‌دهند، به خصوص زمانی که حساب کاربری متعلق به یک کسب و کار باشد. به طور طبیعی هرچه تعداد دنبال‌کنندگان شما در این برنامه بیشتر باشد افراد بیشتری نیز جذب صفحه شما خواهند شد. بنابراین اگر تلاش می‌کنید اعتماد مخاطبان‌تان را جلب کنید می‌بایست تعداد زیادی فالوور در ابتدای کار داشته باشید.

خرید شماره مجازی توییتر

images_1676837339_63f281db1e96a.jpg

اهمیت رشد اکانت توییتر ما چیست؟

حتما تا به اینجای مقاله با خود فکر کرده‌اید که اصلا داشتن فالوور برای رشد حساب توییتری ( تبلیغات در توییتر ) چه اهمیتی دارد؟ یا اینکه چرا یک فرد باید به رشد مخاطبان توییترش اهمیت بدهد؟ برای رسیدن به پاسخ این پرسش به ادامه مطالب توجه کنید.

 • ۱) درآمدزایی

در دنیای امروزی نیاز به داشتن یک شغل دوم به شدت احساس می‌شود. یا حتی برخی زنان خانه‌دار برای گذران اوقات خود یا کسب درآمد شخصی به دنبال راهکاری هستند تا ضمن حضور در خانه به منبع درآمدی دست پیدا کنند. شبکه‌های مجازی بستر بسیار مناسبی برای چنین افرادی ایجاد کرده است. طبق گفته‌ها توییتر از جمله‌ی این شبکه‌هاست که دسترسی شما به افراد سراسر جهان را فراهم می‌کند. همچنین روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از این طریق وجود دارد. یکی از این روش‌ها تبلیغات است. اگر صفحه‌ای با مخاطبان بالا داشته باشید می‌توانید کار تبلیغات انجام دهید و مبالغ بسیار خوبی را در ازای تبلیغ به دست آورید. از سری مشاغل دیگر می‌توان به فروشندگان آنلاین یا به قول معروف آنلاین شاپ‌ها اشاره کرد که در دنیای امروز به شدت محبوب هستند.

 • ۲)شهرت

می‌توان گفت که افرادی که شما را در فضای مجازی دنبال می‌کنند به نحوی طرفداران شما هستند.حال این طرفداری می‌تواند به دلیل اشعار، نوشته‌ها، کالاها، خدمات و هر چیز دیگری باشد که شما در اختیار آنها قرار می‌دهید. و مسئله غیرقابل کتمان این است که درصد قابل توجهی از انسان‌ها تمایل به شهرت دارند. در حقیقت شهرت طلبی جزء جدا نشدنی از ذات و حقیقت انسان است که در اعمال و رفتار او تاثیر می‌گذارد. اگر شما نیز روحیه شهرت طلبی دارید و به دنبال شهرت در ای فضا هستید می‌توانید دنبال‌کنندگان خود را افزایش دهید.

 • ۳)امکان ارتباط با قشر تحصیل کرده

۴۲ درصد از کاربران توییتر دارای مدرک دانشگاهی یا بالاتر هستند.

میانگین کاربران توییتر نسبت به میانگین جهانی تحصیلکرده‌تر هستند. تنها ۳۱ درصد از کل آمریکایی‌ها فارغ التحصیل دانشگاه هستند، در حالی که این رقم برای کاربران توییتر ۴۲ درصد است. پس می‌توانید با قشر تحصیل کرده ای از افراد در ارتباط باشید.

از کجا فالوور تویتر بخریم؟

اگر قصد افزایش فالوور، و در پی آن رشد تعاملات سودمند در فضای مجازی را دارید ما به شما بهترین سایت خرید فالوور توییتر را معرفی خواهیم کرد. هرچند که در چند سال اخیر مراکز بسیار زیادی خدمات فروش فالوور را ارائه می‌کند اما اطمینان حاصل کردن از حقیقی بودن این بسترها به شدت دشوار شده. سایت مای ممبر شاپ با اطلاعاتی که در دست شما قرار میدهد به راحتی اعتماد شما را جلب کرده و حقیقی بودن خود را اثبات می‌کند. این سایت با در اختیار قرار دادن فالوورهای مجازی به شما در پیشرفت کاری‌تان کمک می‌کند. بنابراین اگر تمایل به خرید فالوور توییتر دارید با مراجعه به سایت مای ممبر شاپ به راحتی در حداقل زمان ممکن و هزینه ممکن از خدمات آنها بهره‌مند شوید.

چرا باید از سایت مای ممبر شاپ خرید فالوور توییتر انجام بدهیم؟

امروزه با توجه به نیاز رو به رشد اکانت‌های توییتر به فالوور، افراد و سایت‌های زیادی درصدد فروش فالوور به متقاضیان هستند، اما چند مسئله مهم وجود دارد که ذهن هر فردی که دستی در این کار دارد را مشغول می‌کند. مثلا اینکه فالوورهای ما دچار ریزش نشود یا لایک و ریتوییت و کامنت نیز داشته باشد. به تمامی این خدمات می‌توانید در سایت مای ممبر شاپ به عنوان بهترین سایت خرید فالوور توییتر دسترسی داشته باشید. در حقیقت خرید فالوورهای توییتر در کنار مزایایی که دارد ممکن است در صورت نامناسب بودنشان معایبی نیز داشته باشد. معایب خرید فالوور درست مانند بازی دومینو است! یعنی همانطور که در این بازی افتادن یکی از قطعه‌ها باعث خراب شدن قطعه‌های بعدی می‌شود در اینجا هم بروز اولین ایراد باعث چیده شدن عیب‌های دیگر است. یکی از این معایب افتادن به دام فالوورهای فیک و بی کیفیت هستند که نه نام و نشانی درست و حتی عکس پروفایل نیز ندارند. برای حل کردن این مشگل باید با خرید فالوورهای منطبق با الگوریتم توییتر از روند کاهشی یا به اصطلاحی روند ریزش فالوور کاسته و باعث افزایش تدریجی دنبال کنندگان خود شوید. بنابراین باید از خرید کردن از شرکت‌های نامطمئن خودداری کنید. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما سایت مای ممبر شاپ ، بهترین سایت خرید فالوور توییتر، می‌باشد. با خرید سرویس‌های متنوع سایت و قیمت‌های مناسب رشد چند برابری تعاملات و دنبال‌کنندگان خود را در توییتر مشاهده خواهید کرد. برای اطلاع از قیمت، نحوه خرید از سایت، اقدامات لازم، اطلاع از زمان شروع به کار، اعتبارسنجی، سرعت رشد لایک، ویو، ریتوییت و کامنت‌ها و سایر سوالاتی که ممکن است در ذهن شما شکل بگیرد کافی است با یک کلیک به سایت مای ممبر شاپ مراجعه کنید.

اگر خرید فالوور توییتر انجام ندهیم چه؟

شاید جزء دسته افرادی باشید که با وجود اینکه ما به شما بهترین سایت خرید فالوور توییتر را معرفی کرده‌ایم هنوز به این سایت‌ها اعتماد ندارید و به دنبال روش‌های طبیعی برای جذب فالوور باشید. به شما خواهیم گفت که این کار ممکن است اما در ابتدای کار که تعداد فالوورهایتان کم و یا حتی صفر است اسان نخواهد بود. برای چنین رویکرد طبیعی باید به نکات زیر توجه کنید:

 1. اولا باید صفحه جذابی داشته باشید.
 2. افراد محبوب توییتر یا را دنبال کنید.
 3. فالوورهایتان را فراموش نکنید و به کامنت‌ها یا سوالاتشان پاسخ دهید.
 4. اگر منشن شدید حتما جواب بدهید.
 5. توییت‌های خوب و با ارزش منتشر کنید.
 6. عکس و فیلم و اخبار معتبر بازنشر کنید.
 7. اگر عکس و فیلم ارسال می‌کنید حتما با کیفیت باشند.
 8. در طراحی صفحه‌تان توجه داشته باشید و به شکل چشمگیری آن را بسازید.
 9. برای افزایش فالوور، همزمان با به اشتراک­‌گذاری یک مطلب، لینک آن را نیز به اشتراک بگذارید.
 10. با ارسال پیام­های اجتماعی، به مسائل جاری واکنش دهید.
 11. از هشتگ‌ها استفاده کنید.

تا به اینجای کار با روش‌های افزایش فالوور آشنا شدید. همچنین بهترین سایت خرید فالوور نیز به شما معرفی شد. اما در انتهای این مقاله قصد داریم به مجموعه نکاتی که در هنگام خرید فالوور توییتر باید به آنها توجه کنید اشاره کنیم. افتادن به دام فالوورهای بی‌کیفیت، کاهش تعامل سودمند به نحوی که با داشتن فالوورهای زیاد لایک، کامنت یا ریتوییت‌ها کم می‌شود و اختلال در الگوریتم توییتر از جمله مشکلاتی است که خرید کردن از یک شرکت بی‌کیفیت به همراه خواهد داشت. پس حتما برای رفع این مشکلات از معتبرترین سایت‌ها همچون سایت mymember.shop خرید انجام بدهید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...