نسخه بتای اپلیکیشن فایل منیجر Google Files Go منتشر شد ! + فیلم و عکس

چند روز پیش گوگل از اولین اپلیکیشن فایل منیجر خود با نام Files Go رونمایی کرد. برنامه ای که برای مدیریت هوشمندانه حافظه و نظم دادن به فایل ها طراحی شده است. حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده، Files Go به مرحله بتا رسیده و هم اکنون کاربران از طریق فروشگاه پلی استور می توانند نسخه آزمایشی آن را دانلود کنند.

  1. شنبه ۲۰ آبان ۹۶ ساعت ۱۰:۲۱ (۲ سال،۱۰ ماه قبل)
لینک های دانلود: mp4 (۳٫۵ MB) webm (۱٫۸ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) نسخه بتا Files Go کمتر از 6 مگابایت حجم داشته و به کمکش می توانید فایل ها را به صورت آفلاین به اشتراک بگذارید، از طریق سیستم جستجوی فیلتر دار سریع تر از همیشه محتویات را پیدا کنید یا برنامه های اضافی را شناسایی کرده و در صورت نیاز پاک نمایید.

گوگل نسخه بتا اپلیکیشن فایل منیجر Files Go را منتشر کرد

البته فراموش نکنید که برای تجربه Files Go باید دارای سیستم عامل اندروید 5.0 یا بالاتر باشید. همانگونه که پیشتر گفته بودیم، انتخاب نام Files Go از سوی گوگل نشان می دهد که این فایل منیجر احتمالا به نحوی به Android Go مرتبط باشد؛ پروژه جدید گوگل برای آوردن به‌روزترین قابلیت های اندروید روی دیوایس که از نظر سخت افزاری ضعیف هستند.

همچنان مشخص نیست که چه زمانی نسخه نهایی اپلیکیشن فایل منیجر Files Go عرضه می شود و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر از سوی اهالی مانتن ویو صبر کنیم. اگر نتوانستید از گوگل پلی اپلیکیشن را دانلود کنید، می توانید از سایت Apkmirror استفاده نمایید.