آنلاک نشدن بوت لودر پیکسل 2 + فیلم و عکس

ظاهرا قرار نیست آب خوش از گلوی کاربران پیکسل 2 پایین برود چرا که گزارشات جدید حاکی از غیرقابل نفوذ بودن بوت لودر برخی از این موبایل ها است.

  1. شنبه ۲۰ آبان ۹۶ ساعت ۲۳:۲۹ (۲ سال،۱۰ ماه قبل)
لینک های دانلود: mp4 (۳٫۹ MB) webm (۲٫۸ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) اگرچه این باگ تاکنون به تعداد اندکی از پیکسل ها محدود شده و در سری اکس ال مشاهده نشده اما خبر بد این است که این مشکل به نظر به سخت افزار دستگاه مربوط شده و ممکن است با آپدیت نرم افزاری قابل حل شدن نباشد.

این باگ جدید که در قالب کلید «OEM Unlock» در منوی تنظیمات توسعه دهنده ظاهر می شود مانع آنلاک کردن بوت لودر می شود. از طرف دیگر سیستم عامل این موبایل ها فارغ از متصل بودن یا نبودن دستگاه به اینترنت، از کاربر می خواهد به اینترنت متصل شده یا با ارائه دهنده سرویس تماس بگیرد.

بوت لودر برخی دستگاه های پیکسل 2 آنلاک نمی شود

گفتنی است صرف غیرقابل آنلاک بودن یک موبایل را نمی توان باگ به حساب آورد با این حال این مشکل تنها در برخی دستگاه های پیکسل 2 مشاهده شده و راه های ارائه شده در خود این دستگاه ها از قبیل اتصال به اینترنت هم نتواسته این مشکل را برطرف کند.

از طرف دیگر اغلب کاربرانی که این مشکل را گزارش کرده اند کسانی هستند که سفارش آنها تا سه هفته به تاخیر افتاده است، همین مساله باعث شده شک و گمان هایی در مورد ارائه موبایل های با بوت لودر لاک «ورایزن» به این کاربران قوت بگیرد.