جزئیات کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 مشخص شد

با نزدیک شدن هرچه بیشتر به E3 2018، شرکت‌های بیشتری مه‌هایشان برای این رویداد را اعلام می‌کنند و مایکروسافت نیز جدیدتریشان است.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
جزئیات کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 مشخص شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مایکروسافت به‌تازگی از مه‌هایش برای “بزرگ‌ترین نمایشش در E3 تاکنون” رونمایی نموده و قطعاً تغییراتی اساسی در راه است.

در وهله‌ی اول، مایکروسافت ضمن ارائه‌ی دمو، غرفه و… در Los Angeles Convention Center که سالن اصلی و معمول این رویداد برای شرکت‌هاست، قصد دارد در Microsoft Theater که فاصله‌ی کمی با این سالن دارد، به حضار و شرکت‌کنندگان فرصت تجربه‌ی بسیاری از بازی‌های جدید و رویدادهای مختلف ایکس‌باکس را بدهد.

همچنین اعلام شده است که کنفرانس مایکروسافت برای E3 2018 در سی دقیقه‌ی بامداد روز ۲۱ خرداد برگزار خواهد شد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این کنفرانس هم در Microsoft Theater برگزار خواهد شد.

علاوه بر این‌ها، مایکروسافت اعلام نموده است که در Los Angeles Convention Center شاهد یک غرفه مخصوص Mixer خواهیم بود که مشخصاً در آن طرفداران قادر به تجربه‌ی بازی‌های جدید و استریمشان در جریان کل نمایش خواهند بود.

در نهایت اگر می‌خواهید که به اطلاعات بیشتری از مه‌های مایکروسافت برای E3 2018 دست یابید، لازم نیست که زیاد انتظار بکشید زیرا مایکروسافت همان‌طور که قبلاً اعلام کرده بود در آوریل ۲۰۱۸ هم جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهد گذاشت.