بتسدا لاین آپ متنوعی را برای E۳ ۲۰۱۸ در نظر دارد

پیت هاینس، معاون بازاریابی شرکت بتسدا به تازگی و در جریان رویداد PAX East، در ارتباط با برنامه های این شرکت برای کنفرانس E۳ ۲۰۱۸ توضیحاتی ارائه داد و به این نکته اشاره کرد که آن ها لاین آپ متنوعی را برای E۳ ۲۰۱۸ خواهند داشت.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
بتسدا لاین آپ متنوعی را برای E3 2018 در نظر دارد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

کنفرانس E۳ ۲۰۱۸ در ماه ژوئن برگزار می شود؛ بزرگترین رویداد سال ۲۰۱۸ که بسیاری از ناشران و توسعه دهنگان بازی های ویدیویی از همین حالا خود را برای آن آماده می کنند. به تازگی آقای پیت هاینس، معاون بازاریابی شرکت بتسدا در جریان رویداد PAX East، در ارتباط با برنامه های این شرکت و اینکه چه لاین آپی را برای کنفرانس E۳ ۲۰۱۸ در نظر گرفته اند، صحبت هایی ارائه داد. طبق صحبت های آقای هاینس، به نظر می رسد که این شرکت برای نیمه دوم سال جاری برنامه ای برای انتشار عناوین جدید ندارد:

در رابطه با اینکه قرار است چه بازی هایی را در E۳ ۲۰۱۸ معرفی کنیم و این که آن ها چه زمانی منتشر می شوند، نمی توانم اطلاعاتی به شما بدهم اما مطمئنا ما برنامه های زیادی در اختیار داریم که در E۳ ۲۰۱۸ در رابطه با آن ها زیادتر صحبت کرده و اطلاعات زیادتری را به اشتراک خواهیم گذاشت. نمی دانم که مردم این موضوع را درک می کنند یا خیر اما E۳ ۲۰۱۸ برای ما موقعیت بسیار دشواری است. در حال حاضر بر روی برنامه های بسیاری کار کرده و سخت مشغول آماده سازی آن ها هستیم اما در مجموع من بسیار از این بابت هیجان زده ام. گمان می کنم که برنامه های زیادی وجود دارد که مردم قطعا از آن ها لذت خواهند برد. لاین آپ متنوع در زمینه های مختلف که تنها محدود به یک ژانر یا بازی خاص نبوده و برای هر کسی با هر سلیقه ای چیزی وجود دارد.

این موضوع با توجه به آی پی هایی که شرکت بتسدا در اختیار دارد، چندان تعجب آور نیست. مجموعه ای از بازی هایی که یکی پس از دیگری منحصر بفرد تر بوده و اگر هر یک از آن ها در E۳ ۲۰۱۸ معرفی شوند، اتفاق بسیار خوبی خواهد بود. مطئنا با نزدیک تر شدن به زمان برگزاری کنفرانس E۳ ۲۰۱۸، اطلاعات و جزییات کاملی از لاین آپ شرکت بتسدا در دسترس خواهد بود.