اکتیویژن منابع زیادی را صرف نسخه ی رایانه های شخصی Call Of Duty می کند

اکتیویژن، ناشر سری Call Of Duty اطلاعات جدیدی در مورد نسخه ی رایانه های شخصی Call of Duty: Black Ops ۴ منتشر کرد.

  1. شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۱:۳۳ (۱ سال،۳ ماه قبل)
اکتیویژن منابع زیادی را صرف نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Call Of Duty می‌کند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

کدی جانسون (Coddy Johnson)، رئیس شرکت اکتیویژن بلیزراد مطالبی را در مورد Call of Duty: Black Ops ۴ و امید شرکت به فروش خوب این بازی بر روی تمامی پلتفرم ها عنوان کرد. وی اشاره کرد که این ناشر منابع و زمان طراحی زیادی را صرف توسعه ی نسخه ی رایانه های شخصی کرده است تا این عنوان عملکرد مناسبی بر روی پلتفرم رایانه های شخصی داشته باشد.

می خواهیم از ارائه بازی ای فوق العاده بر روی رایانه های شخصی اطمینان حاصل کنیم تا خدمت رسانی مناسبی به جامعه ی کاربران این پلتفرم انجام داده باشیم.

آقای جانسون به طور دقیق مشخص نکرد که این منابع صرف چه اقداماتی می شوند اما این صحبت ها نشانگر این موضوع است که اکتیویژن به خوبی آگاه است که در دنیای رایانه های شخصی به خصوص در مورد سری Call Of Duty از شهرت خوبی در زمینه ی خدمات رسانی برخوردار نیست. این ناشر از زمانی که از ارائه ی سرور های اختصاصی برای بازی Modern Warfare ۲ بر روی رایانه های شخصی خودداری کرد در تلاش است تا مجددا اعتماد کاربران این پلتفرم را نسبت به سری Call Of Duty جلب کند.

Call of Duty: Black Ops ۴ در تاریخ ۲۰ مهر (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) منتشر می شود. رویداد رونمایی از این عنوان تا چند هفته ی دیگر برگزار می شود.