نسخه جدیدی از Call of Duty برای تلفن های همراه در حال توسعه است

به نظر می رسد که شرکت توسعه دهنده کندی کراش (Candy Crush Developer ) در حال کار بر روی یک نسخه جدید از Call of Duty برای تلفن های همراه است.

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
نسخه جدیدی از Call of Duty برای تلفن‌های همراه در حال توسعه است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اخیرا آگهی شغلی توسط این شرکت سوئدی منتشر شده که به دنبال فردی برای طراحی مراحل یک پروژه هیجان انگیز می گردد. این عنوان با همکاری اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) ساخته می شود، شرکتی که در سال ۲۰۱۵ کندی کراش را با پرداخت ۵٫۹ میلیارد دلار تصاحب کرد.

هدف ما ساخت تجربه ایی جدید از Call of Duty بر روی تلفن های همراه است. عنوانی که بتواند ضمن شکستن محدودیت های ساخت بازی بر روی تلفن های همراه، استاندارد های جدیدی برای آن ایجاد کند.

در توضیحات این آگهی شغلی آمده است که فرد مورد نظر باید تجربه کار بر روی عناوین تیراندازی را داشته باشد. همچنین اگر شما درک درستی از عرضه بازی برای بازیکنان مختلف داشته باشید، شانس شما برای گرفتن این شغل زیادتر خواهد بود. دو آگهی شغلی دیگر هم توسط کندی کراش منتشر شده، که هردوی آن ها مربوط به توسعه عنوان Call of Duty می باشد.

چند هفته قبل بود که اکتیویژن اعلام کرد با توجه به موفقیت عناوینی مثل Fortnite در تلفن همراه، ممکن است سرمایه گذاری زیادتری برای عرضه ی عناوینی بزرگ در این بخش انجام دهد. تاکنون اکتیویژن عناوین زیادی از سری Call of Duty، برای تلفن‎ همراه عرضه کرده است که از جمله می توان به Call of Duty: Heroes اشاره کرد، عنوانی استراتژیک که به شما اجازه کنترل قهرمانانی از Call of Duty: Black Ops ۲ را میدهد. چندی پیش Call of Duty Black Ops ۴ توسط اکتیویژن معرفی شد.  قرار است فردا پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۷ می ۲۰۱۸) به طور کامل از این عنوان رونمایی شود.