شایعه: Dying Light ۲ در E۳ ۲۰۱۸ معرفی می شود

به تازگی یک وب سایت لهستانی با نام Graczpospolita ادعا می کند که عنوان Dying Light ۲ هم اکنون در حال توسعه بوده و استودیوی تک لند این عنوان را طی رویداد E۳ ۲۰۱۸ رسماً معرفی خواهد کرد.

  1. ۹ ماه،۴ هفته قبل
شایعه: Dying Light 2 در E3 2018 معرفی می‌شود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

عنوان Dying Light  را بدون شک می توان یکی از بهترین عناوین زامبی محور به شمار آورد؛ عنوانی که به لطف پشتیبانی شرکت سازنده ی آن یعنی استودیوی تک لند هنوز هم طرفداران زیادی دارد. حال به تازگی وب سایت لهستانی Graczpospolita و به نقل از کارمندان سابق استودیوی تک لند از این موضوع خبر می دهد که نسخه ی دوم این عنوان یعنی Dying Light ۲ در حال توسعه بوده و استودیوی تک لند طی رویداد E۳ ۲۰۱۸ رسماً این عنوان را معرفی و از آن رونمایی خواهد کرد. به گفته ی منبع مورد نظر، استودیوی تک لند هم اکنون سخت مشغول آماده سازی تریلری با کیفیت بالا برای معرفی و نمایش این عنوان طی رویداد E۳ ۲۰۱۸ می باشد. همچنین سازندگان در تلاش هستند تا بخش بتل رویال به مانند آن چه در بسته ی الحاقی Bad Blood مشاهده کرده ایم را نیز به نسخه ی دوم اضافه کنند.

این که نسخه ی جدیدی از عنوان محبوب Dying Light در دست توسعه است شاید موضوع عجیبی نباشد و احتمالاً استودیوی تک لند قصد معرفی این عنوان را مدت ها پیش داشته اما به دلیل پشتیبانی از نسخه ی اول و عرضه ی بسته های الحاقی، این موضوع را به تاخیر انداخته است. خصوصاً این که استودیوی تک لند اخیراً اعلام کرده بود که بر روی توسعه ی دو عنوان AAA جدید کار می کند که یکی از آن ها ممکن است Dying Light ۲ باشد. در هر صورت به نظر می رسد E۳ امسال مملو از سوپرایز خواهد بود.