E۳ ۲۰۱۸ | عنوان Trover Saves the Universe برای پلی استیشن ۴ و وی آر معرفی شد

طی کنفرانس خبری شرکت سونی در E۳ ۲۰۱۸ شاهد معرفی بازی Trover Saves the Universe از سوی Squanch Games بودیم که به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن وی آر عرضه خواهد شد.

  1. سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷ ساعت ۲۰:۰۲ (۱ سال،۲ ماه قبل)
E3 2018 | عنوان Trover Saves the Universe برای پلی‌استیشن ۴ و وی آر معرفی شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

همه ما جاستین رویلند (Justin Roiland) را با حس شوخ طبعی اش می شناسیم. او با عناوینی نظیر Rick and Morty توانست در دل بازی بازان جای خود را باز کند که بامداد امروز پروژه جدیدی از استودیوی او یعنی Squanch Games با نام Trover Saves the World معرفی شد.

امروز صبح طی کنفرانس خبری شرکت سونی در E۳ ۲۰۱۸ استودیوی توسعه دهنده Squanch Games که متعلق به سازنده Rick and Morty یعنی جاستین رویلند هست، از عنوان جدید خود در این رویداد رونمایی کرد که به نظر می رسد برای پلی استیشن ۴ و هدست واقعیت مجازی آن یعنی پلی استیشن وی آر در دسترس قرار بگیرد.

عنوان Troy Saves the Universe هم اکنون برای پلی استیشن وی آر در دست توسعه است که شما می توانید برای کسب اطلاعات زیادتر از این بازی تریلر به نمایش در آمده آن در کنفرانس خبری سونی در E۳ ۲۰۱۸ را مشاهده کنید. توضیح زیادتری در مورد این بازی نمی دهم تا خودتان با تماشای تریلر آن با آن آشنا شوید.

برای کسب آخرین اطلاعات و نمایش بازی هایی که در کنفرانس خبری E۳ به نمایش در آمدند، همچنان با گیمفا همراه باشید. در ادامه از شما دعوت می کنم تریلر این بازی را به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا با کیفیت های مختلفی که برایتان آماده کرده ایم، دانلود کنید.

تماشای آنلاین ویدیو:

E3 2018 | عنوان Trover Saves the Universe برای پلی‌استیشن ۴ و وی آر معرفی شد

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p