مایکروسافت نسبت به ساخت State of Decay ۳ مصمم است

اگر در جریان اخبار باشید حتما می دانید که نسخه ی دوم مجموعه State of Decay مدتی پیش عرضه شد و درحالی که بسیاری از هواداران انتظار تجربه ای بهتر و پایدارتر نسبت به نسخه ی اول را داشتند، این بازی نتوانست انتظارات را برآورده کند و دوباره در دام اشتباهات نسخه ی اول افتاد. اما به نظر می رسد شرکت مایکروسافت خیلی هم از عملکرد این بازی ناراضی نیست و قصد متوقف کردن این مجموعه را ندارد.

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
مایکروسافت نسبت به ساخت State of Decay 3 مصمم است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به تازگی و به دنبال تصاحب استودیو آندد لبز (Undead Labs) توسط شرکت مایکروسافت آقای مت بوتی (Matt Booty) رئیس استودیوهای فرست پارتی این شرکت در مصاحبه با Eggplante بیان کردند که مایکروسافت “کاملا” قصد دارد نسخه ی سوم State of Decay را تولید کند. ایشان به موفقیت State of Decay ۲ و فروش دو میلیون نسخه ای آن در دو هفته ی نخست انتشار اشاره کردند و بیان کردند که هدف اصلی این بازی چیزی بزرگ تر از آن بود.

هنگامی که کار برروی State of Decay را آغاز کردیم بازی آنلاین بزرگ تر و پایدارتری را در نظر داشتیم و من می دانم که آندد لبز به آن نقطه خواهد رسید، اما این مهم با آوردن آن ها به خانواده ی مایکروسافت امکان پذیر خواهد شد. من فکر می کنم ما می توانیم این امکان را سرعت ببخشیم و این عالی خواهد بود. درمورد آندد لبز، ما کاملا می خواهیم State of Decay ۳ را بسازیم. این یک هدف مشخص است. آندد لبز برروی چیزهایی کار خواهد کرد اما این تیم، تیمِ State of Decay ۳ است.

اعتقاد قاطعانه ی مایکروسافت نسبت به ساخت نسخه ی سوم مجموعه ای که هر بار با مشکلات فنی زیادی درگیر بوده، قابل تامل به نظر می رسد اما نکته ی مهم تر از ساخت نسخه ی سوم State of Decay این است که اکنون که آندد لبز به مایکروسافت پیوسته چگونه این شرکت برروی بازی های بعدی آن ها نظارت خواهد داشت تا آن ها را بهینه تر و بدون مشکل تر به انتشار برسانند. نظر شما درباره ی نسخه ی بعدی State of Decay چیست؟ آیا این نسخه می تواند طلسم دو بازی قبلی را بشکند؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.