E۳ ۲۰۱۸ | به زودی تاریخ انتشار Ace Combat ۷: Skies Unknown اعلام خواهد شد

مدت زمان زیادی است که بازی Ace Combat ۷: Skies Unknown در سکوت خبری فرو رفته و اطلاعاتی از آن در دسترس نیست؛ اما به رودی جزئیاتی از تاریخ انتشار این عنوان منتشر خواهد شد. با گیمفا همراه باشید.

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
E3 2018 | به‌زودی تاریخ انتشار Ace Combat 7: Skies Unknown اعلام خواهد شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به تازگی و در جریان مصاحبه ای که آقای کازوتوکی کونو (Kazutoki Kono) با Weakly Famitsu داشتند اشاره کردند که باندای نامکو (Bandai Namco) به زودی قادر خواهد بود تا تاریخ انتشار Ace Combat ۷: Skies Unknown را اعلام کند و طرفداران باید منتظر آن روز باشند. البته منظور آقای کونو از واژه ی “به زودی”، تریلری که قرار است فردا به نمایش گذاشته شود نیست چراکه در نمایشی که این بازی در E۳ و پشت درهای بسته داشت وب سایت DualShockers تاریخ انتشاری در تریلر به نمایش گذاشته شده مشاهده نکرده است.

طبق چیزی که این وب سایت مشاهده کرده است، در پایان تریلر اعلام شد که این بازی نمایش جدیدی در ماه آگوست و نمایشگاه Gamescom خواهد داشت و این امکان وجود دارد که تاریخ انتشار رسمی بازی در این رویداد اعلام شود.

همان طور که گفته شد فردا قرار است تریلر جدیدی از این بازی به نمایش در آید پس اگر از هواداران این بازی هستید منتظر انتشار این تریلر باشید. بازی Ace Combat ۷: Skies Unknown قرار است در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شود.