E۳ ۲۰۱۸ | الی (Ellie) تنها شخصیت قابل بازی در The Last of Us: Part ۲ خواهد بود

اخیرا باخبر شدیم که جوئل (Joel) زنده است و شاید این موضوع بعضی از طرفداران را امیدوار کرده باشد که جوئل نیز یکی از شخصیت های قابل بازی در The Last of Us: Part ۲ باشد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
E3 2018 | الی (Ellie) تنها شخصیت قابل بازی در The Last of Us: Part 2 خواهد بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ولی بهتر است زیاد روی آن حساب نکنید. ناتی داگ (Naughty Dog) نسخه ای طولانی تر از دموی نمایش یافته در E۳ ۲۰۱۸ را پشت درهای بسته به نمایش درآورده است و به IGN اعلام کرده که الی (Ellie) تنها شخصیت قابل بازی در The Last of Us: Part ۲ خواهد بود.

جالب اینجاست که ابتدا ریچارد کامبیر (Richard Cambier) طراح ارشد بازی با جمله “ما فعلا در این مورد حرفی نمی زنیم” به این سوال پاسخ داد؛ اما در ادامه نیل دراکمن (Neil Druckmann) کارگردان خلاق بازی اظهار داشت که در واقع الی تنها شخصیتی است که بازی بازان قادر به کنترل او خواهند بود.

این مسئله از آن جهت برای ما جالب است که می دانیم جوئل در این بازی حضور خواهد داشت و همانطور که می دانید در نسخه اول، بازی کنترل هر دو شخصیت الی و جوئل را ارائه می داد. جوئل شخصیت اصلی بازی بود ولی در برخی از بخش های بازی قادر به کنترل الی نیز بودیم. بنابراین این احتمال وجود داشت که در نسخه بعدی نیز بتوانیم در نقش جوئل نیز بازی کنیم اما ناتی داگ به صراحت این احتمال را رد کرد.

The Last of Us: Part ۲ در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه قرار دارد. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی اعلام نشده است.