نسخه ی بتای عنوان Fallout ۷۶ در انحصار زمانی اکس باکس وان خواهد بود

هنگامی که تریلر عنوان Fallout ۷۶ برای نخستین بار در کنفرانس مایکروسافت به نمایش درآمد تعجیب بسیاری از مخاطبان را بر انگیخت آن هم در حالی که بتزدا ساعاتی بعد کنفرانس اختصاصی خود را پیش روی داشت.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
نسخه‌ی بتای عنوان Fallout 76 در انحصار زمانی اکس باکس وان خواهد بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال به نظر می رسد این کار بی دلیل نبوده و شاهد عمیق تر شدن روابط میان این دو شرکت هستیم. به طوری که حتی نسخه ی بتای عنوان Fallout ۷۶ ابتدا و به صورت انحصار زمانی در دسترس کنسول اکس باکس وان قرار خواهد گرفت.

به تازگی صفحه ی مربوط به سوالات متداول نسخه ی بتای عنوان Fallout ۷۶ ایجاد شده و شرکت بتزدا نیز در صفحه ی مورد نظر به پاسخ برخی از سوالات پر تکرار کاربران پرداخته است. یکی از این سوالات در ارتباط با زمان انتشار و پلتفرم های مقصد نسخه ی بتای عنوان Fallout ۷۶ بود که از پاسخ بتزدا به نظر می رسد نسخه ی بتا ابتدا و به صورت انحصار زمانی برای کنسول اکس باکس وان در دسترس خواهد بود:

نسخه ی بتا بر روی تمامی پلتفرم های اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی ( از طریق وب سایت بتزدا) عرضه می شود. اما برای اطلاع از زمان دقیق آن ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. لازم به اشاره است که نسخه ی بتا ابتدا برای کنسول اکس باکس وان عرضه شده و سپس برای سایر پلتفرم ها در دسترس قرار می گیرد.

اگرچه هنوز مشخص نیست که همکاری میان این دو شرکت چگونه بوده و آیا بتزدا قرارداد همکاری جدیدی با شرکت مایکروسافت منعقد کرده است یا خیر اما به نظر می رسد روابط میان این دو شرکت روز به روز عمیق تر می شود و اگر به خاطر داشته باشید، قبل از نمایش تریلر عنوان Fallout ۷۶ نیز لوگوی اکس باکس به نمایش در آمد که به نوعی از همکاری این دو شرکت خبر می داد.

این که چرا بتزدا و مایکروسافت طی کنفرانس خود در E۳ ۲۰۱۸ اشاره ای به این موضوع نداشته اند، کمی عجیب به نظر می رسد و مشخص نیست که آیا انحصار زمانی یاد شده تنها مُختص نسخه ی بتای عنوان Fallout ۷۶ خواهد بود یا محتویات و بسته های الحاقی پس از انتشار نیز ابتدا برای کنسول اکس باکس وان در دسترس قرار می گیرند

عنوان Fallout ۷۶ در تاریخ ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.