جزییاتی از تغییرات وسایل نقلیه Battlefield V منتشر شد

وسایل نقلیه و مبارزه با آن ها، بخش اعظمی از گیم پلی سری بازی های Battlefield را به خود اختصاص داده اند و به نظر می رسد که قرار است شاهد تغییرات مهمی در این بخش برای متعادل تر شدن بازی باشیم.

  1. ۷ ماه،۴ هفته قبل
جزییاتی از تغییرات وسایل نقلیه Battlefield V منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به تازگی در طی مصاحبه ای، دنیل برلین (Daniel Berlin) مدیر طراحی Battlefield V، جزییات جدیدی از تغییرات وسایل نقلیه را به اشتراک گذاشته است.

بنابر گفته ی برلین، دایس (DICE) هنوز هم در حال کار بر روی نحوه ی عملکرد وسایل نقلیه در Battlefield V می باشد، اما با این حال جزییاتی از تغییرات اعمال شده را به اشتراک گذاشت. به عنوان مثال، از این پس مانند سربازان حاضر در زمین، وسایل نقیله هم مهماتی محدود با خود حمل خواهند کرد و برای پر کردن دوباره مهمات، بایستی به ایستگاه های تعبیه شده مراجعه کنند.

اینبار وسایل نقلیه مهمات محدودی با خود حمل می کنند که این تغییر بزرگی به حساب می آید، این موضوع در مورد وسایل نقلیه هوایی هم صدق می کند و بازیکنان بایستی به پر کردن مهمات خود بپردازند که این کار با چرخیدن دور بالن های کوچکی که در آسمان هستند، امکان پذیر می باشد.

برای روشن شدن موضوع، دنیل برلین با مثالی واضح به شرح این تغییرات پرداخت.

برای پر کردن مهمات، شما مجبور به ترک تانک و یا هواپیمای خود نیستید. این موضوع مشکلات مربوط به نسخه های قبل که در آن فردی با نشستن بر روی تپه ای با تیر های بی نهایت شما را مورد اصابت قرار می داد را حل کرده است. این فرد دیگر نمی تواند این کار را انجام دهد، چرا که مهمات او به اتمام می رسد و او برای پر کردن مهمات خود، مجبور به جا به جایی می شود. که به نظر من این موضوع برای متعادل تر کردن بازی حائز اهمیت می باشد.

صحبت های برلین درست به نظر می رسد، چرا که وسایل نقلیه بخش اعظمی از گیم پلی Battlefield را تشکیل می دهند و پیدا کردن راهی برای متعادل کردن این بخش بسیار مهم می باشد؛ چرا که بدون این تعادل، شما نیز به مانند برخی از بازیکنان بدون توجه به گیم پلی بازی، به سمت وسایل نقلیه می روید و با مهمات بی نهایت آن ها به مبارزه می پردازید.

Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین با پیش خرید نسخه Deluxe، می توانید سه روز زودتر به تجربه این عنوان بپردازید.