نسخه ی آزمایشی FIFA ۱۹ در دسترس کاربران EA Access قرار خواهد گرفت

به تازگی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) اعلام کرده که نسخه آزمایشی FIFA ۱۹ در دسترس مشترکین سرویس EA Access بر روی کنسول ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی قرار خواهد گرفت.

  1. ۷ ماه،۳ هفته قبل
نسخه‌ی آزمایشی FIFA 19 در دسترس کاربران EA Access قرار خواهد گرفت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این نسخه آزمایشی در تاریخ پنج شنبه ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی)، یعنی هشت روز قبل از عرضه ی رسمی بازی در دسترس مشترکین سرویس EA Access قرار خواهد گرفت. هنوز الکترونیک آرتس اطلاعاتی از این نسخه ی آزمایشی منتشر نکرده اما انتظار می رود به مانند نسخه ی آزمایشی FIFA ۱۸، بازیکنان اجازه ی دسترسی به قسمت های اولیه بخش Journey و انجام بازی های دوستانه را داشته باشند.

اما این تمام ماجرا نیست، الکترونیک آرتس همچنین تاریخ انتشار دموی عناوینی نظیر Madden NFL ۱۹ ،NBA Live ۱۹ و NHL ۱۹ را برای این سرویس مشخص کرده که می توانید آن ها را در قسمت زیر مشاهده کنید.

  • EA SPORTS™ Madden NFL ۱۹: پنج شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ (۲ آگوست ۲۰۱۸ میلادی)
  • EA SPORTS™ NBA Live ۱۹: جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷ (۳۱ آگوست ۲۰۱۸ میلادی)
  • EA SPORTS™ NHL ۱۹: پنج شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ (۶ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی)

همانطور که می دانید تصویر کریستیانو رونالدو بر روی جلد FIFA ۱۹ قرار دارد، اخیرا شایعاتی مبنی بر پیوستن رونالدو به یوونتوس به گوش می رسد حال باید دید در صورت به حقیقت پیوستن این شایعه، کمپین تبلیغاتی FIFA ۱۹ چگونه به این موضوع واکنش نشان خواهد داد و آیا شاهد تغییر تصویر روی جلد بازی خواهیم بود یا خیر.

از جمله ویژگی های FIFA ۱۹ می توان به اضافه شدن بخش لیگ قهرمانان اروپا، سیستم جدید کنترل توپ، مفسرین جدید و همچنین اضافه شدن تاکتیک های جدید به بازی اشاره کرد. ویژگی های که مطمئنا باعث جذابیت هر چه زیادتر بازی خواهند شد.

FIFA ۱۹ در تاریخ جمعه ۶ مهر ماه ۱۳۹۷ ( ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.