سری محبوب Commandos توسط شرکت کالیپسو مدیا تصاحب شد

شرکت کالیپسو مدیا (Kalypso Media) ناشر سری های Tropico و Dungeons امتیاز سری Commandos را بدست آورده است و باید منتظر انتشار نسخه ی جدید این سری برروی تمامی پلتفرم ها باشیم. همچنین احتمال بازسازی نسخه های قدیمی سری نیز وجود دارد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
سری محبوب Commandos توسط شرکت کالیپسو مدیا تصاحب شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

متاسفانه سری محبوب Commando در بین بازی بازان جدید آنطور که باید و شاید، شناخته شده نیست. در گذشته بازی های این سری تجربه ای فوق العاده در سبک استراتژیک و تاکتیکی را در اختیار بازی بازان قرار داده بود. متاسفانه پس از عرضه ی بازی Commando ۳: Destination Berlin در سال ۲۰۰۳، این سری از ریشه های اصلی خود فاصله گرفت و بازی Commandos: Strike Force که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد، تبدیل به یک بازی تیراندازی اول شخص شد. امروز در خبری خوشحال کننده، شرکت کالیپسو مدیا، که سابقه ی درخشانی در ساخت بازی های سبک استراتژیک دارد، اعلام کرد که تمامی حقوق مادی و معنوی سری Commandos را بدست آورده است.

موسس استودیوی Pyro (استودیوی توسعه دهنده ی سری Commandos)، آقای ایگناکیو پرز (Ignacio Perez) گفته است:

ما مدت ها بدنبال یک شریک مناسب برای ادامه ی این سری می گشتیم. شرکت کالیپسو مدیا تجربه و تخصص بالایی در بازگشت به سری های قدیمی داشته و ما از اینکه این سری در دستان توانمند آن ها می باشد، بسیار خوشحال هستیم.

علاوه بر تیم توسعه دهنده ی استودیوی Pyro و سری Commando، خرید جدید شرکت کالیپسو مدیا شامل سری های Imperial Glory و Praetorians می شود. این ناشر بازی های کامپیوتری اعلام کرده است که یک نسخه ی جدید از سری Commando را برای “تمامی پلتفرم ها” توسعه می دهد. همچنین آن ها وعده داده اند که نسخه های قدیمی سری متناسب با تکنولوژی های روز و برای پلتفرم های جدید بازسازی خواهند شد.

بخش دوم صحبت های این شرکت، شبیه به وعده ی یک نسخه ی Remastered از عناوین اول سری می باشد. با این وجود اینکه آیا صرفا شاهد یک افزایش کیفیت ساده  و یا بازسازی کامل بازی و اعمال تغییرات در نسخه ی بازسازی شده خواهیم بود، هنوز مشخص نشده است. آقای سایمون هل ویگ (Simon Hellwig) موسس و مدیر شرکت کالیپسو مدیا درباره ی خرید استودیوی Pyro گفته است:

ما احترام زیادی برای آن چیزی که اعضای تیم استودیوی Pyro در گذر زمان ساخته اند، قائل هستیم. ما احیای دوباره ی سری و توسعه ی نسخه های جدید این بازی برای طرفدران سری در همه جای دنیا را وظیفه ی خود می دانیم. واضح است که این موضوع شامل توسعه ی یک عنوان جدید برای تمامی پلتفرم ها و همچنین بازسازی نسخه های قدیمی سری متناسب با تکنولوژی روز می شود. ما نسبت به فرصت های پیش رو بسیار خوشبین و هیجان زده هستیم و به زودی با استودیوهای مناسب و توانمند درباره ی این موضوع صحبت خواهیم کرد.

اگر دوست دارید به سراغ این سری محبوب بروید، می توانید عناوین این سری را در یک بسته به صورت یکجا در استیم تهیه کنید. این بسته که Commandos Collection نام دارد شامل بازی های Commandos: Beyond the Call of Duty, Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos ۲: Men of Courage و Commandos ۳: Destination می شود.