کارگردان Fallout ۷۶ خواهان پایان قرار دادن این بازی در سبک بقا است

سری Fallout به عنوان مجموعه ای که اتفاقات آن در دنیایی آخرالزمانی رخ می دهد، همواره در بعضی از جنبه ها دارای عناصر بقا بوده اما هیچ گاه خود را عنوانی کاملاً در این سبک معرفی نکرده است.

  1. یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷ ساعت ۲۳:۰۷ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)
کارگردان Fallout 76 خواهان پایان قرار دادن این بازی در سبک بقا است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

با این وجود اما از زمان قبل از انتشار بازی تاکنون، شایعات همواره Fallout ۷۶ را عنوانی در سبک بقا معرفی کرده اند که البته این اتفاق خیلی باب میل توسعه دهندگان این بازی نبوده است.

به تازگی تاد هاوارد (Todd Howard) کارگردان عنوان Fallout ۷۶ در استودیو بتسدا (Bethesda)، گفتگویی با The Guardian داشته که طی آن بیان کرده است از زمان انتشار جزئیات ابتدایی این عنوان در رویداد E۳، همواره تاکید کرده است که Fallout ۷۶ عنوانی در سبک بقای تمام عیار نیست و عناصر بقای درون آن مانند نسخه های پیشین مجموعه خواهند بود:

ما از کلمه ی “بقا” اجتناب می کنیم زیرا ذهن مردم را سریعاً به سمت عناوین DayZ ،Rust و بازی های شبیه به آن ها می کشاند و این مقایسه ها واقعاً برای کاری که ما در حال انجام آن هستیم دقیق نیستند. اگر شما به حالت های بقا که در Fallout ۴ بودند فکر می کنید، این موارد در Fallout ۷۶ نیز وجود دارند. در واقع Fallout ۷۶ یک بازی آنلاین است اما من اغلب اوقات آن را همچنان به صورت تکی بازی می کنم. ما این تجربیات را به همان اندازه که طرفدارانمان به آن ها علاقه دارند، دوست داریم.

جدا از سخنان هاوارد درباره ی نبودن Fallout ۷۶ در سبک بقا، آن بخش از صحبت هایش که درباره ی بخش تک نفره ی بازی تعریف می کند بسیار قابل توجه هستند و این مورد را به ذهن متبادر می کنند که احتمالاً Fallout ۷۶ هر چند کوتاه اما دارای بخش تک نفره ی جذابی خواهد بود. بازی Fallout ۷۶ در تاریخ چهارشنبه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.