از سری جدید کتاب های مصور عنوان Diablo رونمایی شد

به تازگی تایتان کمیکز (Titan Comics) و بلیزارد (Blizzard) به معرفی مجموعه ای کاملا جدید از کتاب های مصور پرداختند که در دنیای سری بازی های تحسین شده Diablo در جریان خواهد بود.

  1. دوشنبه ۱ مرداد ۹۷ ساعت ۱۳:۲۰ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)
از سری جدید کتاب‌های مصور عنوان Diablo رونمایی شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مجموعه یاد شده توسط مارو ولفمن (Marv Wolfman) و پیُتر کوالسکی (Piotr Kowalski) نوشته و طراحی شده است. داستان مجموعه روایتگر گروهی از محققان کارکشته می باشد که به دنبال یافتن ریشه ی حقیقی بشریت هستند. این کتاب در چهار جلد و در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر خواهد شد.

هنوز جزییات زیادی از این مجموعه در دسترس نیست اما به محض انتشار اطلاعات زیادتر آن ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. اما در این حین می توانید به مشاهده برخی از شخصیت های طراحی شده توسط پیُتر کوالسکی در قسمت زیر بپردازید. پیشتر تایتان کمیکز کتاب های مصور دیگری برای عناوینی نظیر Bloodborne و Sea of Thieves منتشر کرده است. از جدیدترین پروژه آن ها می توان به ساخت کتاب مصور بازی Life is Strange اشاره کرد که در چهار قسمت در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

از سری جدید کتاب های مصور عنوان Diablo رونمایی شد

از سری جدید کتاب های مصور عنوان Diablo رونمایی شد

Diablo ۳ آخرین نسخه عرضه شده از سری بازی های Diablo می باشد که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این عنوان تا به امروز بیش از ۳۰ میلیون نسخه فروخته است و هم اکنون در دسترس کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی قرار دارد.