شایعه: بزودی در یک رویداد خصوصی گیم پلی از Red Dead Redemption ۲ نمایش داده می شود

بدون شک Red Dead Redemption ۲ یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری می باشد که طرفداران مدت بسیار زیادی برای انتشار آن صبر کرده اند.

  1. دوشنبه ۱ مرداد ۹۷ ساعت ۱۵:۳۳ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)
شایعه: بزودی در یک رویداد خصوصی گیم‌پلی از Red Dead Redemption 2 نمایش داده می‌شود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

از زمان معرفی بازی به غیر از انتشار چند تریلر کوتاه، جزییات زیادی منتشر نشده است و شاهد هیچگونه نمایشی از گیم پلی نبوده ایم. حال بنابر شایعات اخیر این رویه در حال تغییر است و راکستار (Rockstar) از اهالی رسانه برای تجربه ی بازی دعوت کرده است.

فردی با انتشار تصویری در اینستاگرام از دعوت راکستار از اهالی رسانه برای تجربه ی Red Dead Redemption ۲ خبر داد. اگرچه این تصویر پس از مدت کوتاهی حذف شد، اما این کار مانع از پخش آن در فضای مجازی نشد.

همچنین یک خبرنگار با انتشار تصویری از راکستار به خاطر دعوت او برای تجربه ی بازی تشکر کرده است. اما این تمام ماجرا نیست، اخیرا عکس هایی از محصولات رسمی Red Dead Redemption ۲ و نسخه ویژه آن که توسط یک خورده فروشی در حال تبلیغ بوده، منتشر شده است. می توانید تصاویر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید.

شایعه: بزودی در یک رویداد خصوصی گیم پلی از Red Dead Redemption 2 نمایش داده می شود

شایعه: بزودی در یک رویداد خصوصی گیم پلی از Red Dead Redemption 2 نمایش داده می شود

با توجه به اینکه هنوز هیچگونه بیانیه ای از سوی راکستار مبنی بر تایید یا عدم تایید این موضوع منتشر نشده است، باید این موضوع را فقط به عنوان یک شایعه پذیرفت. البته این امکان وجود دارد که تا قبل از عرضه ی Red Dead Redemption ۲ شاهد برگزاری رویدادی خواهیم بود.

اخیرا گزارشی مبنی بر نمایش خصوصی Red Dead Redemption ۲ در رویداد E۳ ۲۰۱۸ منتشر شد. به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده که تا قبل از گرفتن تصمیم نهایی برای پیش خرید بازی، شاهد نمایشی از گیم پلی بازی باشیم.

بسیاری از تحلیلگران از Red Dead Redemption ۲ به عنوان پرفروش ترین بازی سال ۲۰۱۸ میلادی یاد کرده اند. به طوری که برخی از شرکت های بزرگ برای جلوگیری از تاثیر این بازی برروی فروش عناوین خود، به تغییر تاریخ انتشار آن ها اقدام کرده اند.

Red Dead Redemption ۲ در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. هنوز هیچ خبری مبنی بر عرضه ی بازی برروی پلتفرم رایانه های شخصی منتشر نشده است.